Спиш, але біжиш: враження переможців туристичного змагу «Доброволець-2017»

Переможці 100-кілометрової дистанції на зимових екстремальних туристичних змаганнях «Доброволець-2017» Артем Слотін та Руслан Форманюк розповіли про свої враження під час участі у перегонах «Громадському.Волинь».

Вони пробігли 130 км за 21 годину. Біг крізь сон, саморозвиток, біль і боротьба зі знемогою, задоволення від втоми і смак перемоги – про такі відчуття вони розповіли нашим журналістам після проходження дистанції понад 100 кілометрів лісами Волині та Рівненщини.

Цьогоріч «Доброволець» зібрав рекордну кількість учасників – 185 осіб, з яких було сформовано 65 команд. Змагання відбувалося на двох дистанціях: 100 та 60 кілометрів. Щоправда, на практиці ця відстань збільшується на 10-20 кілометрів.

Завдання учасників – взяти якомога більше контрольних пунктів (сфотографуватися біля них) та дійти до фінішу за не більше, ніж добу.

За результами змагу, лише п’ять команд зійшло з дистанції, решта дійшли до кінця.

На 60-кілометровій дистанції перемогли:

1 місце – «Volyn-O» – Віктор Вітюк, Андрій Марчук
2 місце – «1000 і 1 крок» – Ярослав Ярощук, Юрій Яцук
3 місце – «Ok Wolf» – Ірина Войтович, Тарас Мельник, Павло Павлюк

На 100-кілометровій:

1 місце – «Raramuri»(Володимир-Волинський-Черкаси) Артем Слотін, Руслан Форманюк
2 місце – «Ноги в руки і бігом» (Луцьк-Миколаїв) Макс Нечипорук, Віталій Молодой
3 місце – «100хід» (Луцьк) Валерій Макарук, Сергій Турчик, Дмитро Демчук

Сам туристичний змаг «Доброовлець» вкотре був присвячений героям 35-ї Сотні «Самооборони Майдану» (вбитих і поранених) та всім борцям за Незалежність України. Ці змагання не мають на меті викликати лише туристичний інтерес, а й історичний і патріотичний. Організатори мають на меті дати можливість учасникам ознайомитися із історичними місцями, постатями та подіями української історії. Зокрема, Повстанської армії.

«Доброволець» перегукується із минувшиною, і змушує учасників відчути хоча б на краплину, як колись наші предки блукали глибокими поліськими лісами й відвойовували найцінніше, що має наша деражава – незалежність.

Захід уже не один рік організовують громадські організації «Національний Альянс» та «Вільні люди.Волинь», цьогоріч у партнерстві з туристичним клубом ANTAR та Ківерцівський національним природним парком «Цуманська пуща».

S6870001

S6850001