Справу скандального екс-поліцейського із Ківерець розглядатиме не менш скандальний суддя

Справу скандального екс-поліцейського із Ківерець розглядатиме не менш скандальний суддя

Розгляд адміністративних правопорушень, вчинених уже колишнім поліцейським Ківерцівського відділу поліції Віталієм Алексюком буде здійснювати суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Сівчук, який і сам недавно був визнаний винним у подібному порушенні.

Нагадаємо, що Віталій Алексюк був пійманий патрульними поліцейськими у ніч з 10 на 11 березня 2017 року за кермом авто на іноземній реєстрації у стані сп’яніння. Патрульні помітили його на вулиці Набережній міста Луцька через порушення правил дорожнього руху та спинили. Та коли правоохоронці підходили до авто, водій почав різко втікати на авто. Погоню за ним вело кілька екіпажів патрульної поліції Луцька та громадського формування «Самооборона Волині». Проїхавши тричі кола Луцьк-Ківерці-село Піддубці, Алексюка вдалося піймати. Згодом виявилося, що він на той час був – начальником Сектору реагування патрульної поліції Ківерцівського району. Він перебував у стані алкогольного сп’яніння, що підтвердив алкотестер Drager. З ним в салоні авто сиділа поліцейська Юлія Романюк – дільничний офіцер Ківерцівського відділу поліції.

10-11.03.2017. Заступили на чергування у складі однієї з груп швидкого реагування ГФ Самооборони Волині на…

Publiée par Oleksandr Nikolaychuk sur Vendredi 10 mars 2017

Інцидент викликав резонанс у громадськості, після чого активісти революційних організацій приїхали до Ківерцівського відділку поліції із вимогами провести службове розслідування і звільнити обох поліцейських.

СТРІМ: Виховна бесіда між майданівськими активістами та ківерцівськими поліцейськимиВиховна бесіда із працівниками Ківерцівського районного відділу поліції відбулася у понеділок, 13 березня. Майданівські активісти прийшли поспілкуватися та висловити свої вимоги, а саме звільнення та покарання ківерцівських правоохоронців. Мова йде про погоню за начальником Сектору реагування патрульної поліції Ківерцівського райвідділу поліції Віталієм Алексюком та його колеги, дільничним інспектором Юлії Романюк. В ніч з 10 на 11 березня патрульні піймали Алексюка п'яним за кермом із колегою. Вони втікали від них упродож години, намотуючи кола навколо Луцька та Ківерець. Під час затримання був саботаж роботи з боку ківерцівських полцейських, зокрема і начальника райвідділу Юрія Столярчука, – заявляють активісти. Тож останні прийшли вимагати звільнення усіх, причетних до події.Якою була розмова, дивіться на відео

Publiée par Громадське. Волинь sur Dimanche 12 mars 2017

У Головному управлінні Національної поліції у Волинській області відзвітували і повідомили, що обох поліцейських було звільнено із органів внутрішніх справ.

На Алексюка було складено два адміністративні матеріали за ст. 122-2 та ч. 2 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Справа була передана у Ківерцівський районний суд, яку розглядав голова суду Олександр Костюкевич. Втім, останній перенаправив справу до Луцького міськрайонного суду за клопотанням правопорушника.

Відтак, справу про керування авто у стані сп’яніння та не виконаня вимог поліцейського Алексюком розглядатиме суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Сівчук, який донедавна сам оскаржував п’ять адміністративних постанов та протоколів, складених на нього патрульними поліцейськими. Останній протокол, зокрема, стосування тої ж статті 130-ї КУпАП – керування транспортом у стані сп’яніння. Тоді, після довгої судової тяганини Сівчука визнали винним у цьому правопорушенні, але позбавили відповідальності за нього.

Перше засідання із розгляду справи Алексюка відбудеться у Луцькому міськрайонному суді 18 травня о 9:30 ранку.