Розділ про депутатів: новини, інтерв’ю, вибори. Вибори в Україні.


Вибори-2019 — за новими правилами

15 травня в усіх обласних центрах і 17 травня в Києві відбудеться Всеукраїнська акція за виборчу реформу з вимогою скасувати закон Януковича та запровадити пропорційну систему з відкритими регіональними списками. Чому ця реформа така важлива для України саме зараз?
216

Як у волинських об’єднаних громадах готуються до виборів?

На Волині триває процес децентралізації. Якщо деякі громади тільки розмірковують про об’єднання, то в інших уже незабаром пройдуть вибори. Так, в грудні мешканці восьми новостворених волинських об’єднаних територіальних громадах обиратимуть голів та депутатів.
39

«Дорогі депутати. Волинь»: 23 округ

Проект «Дорогі депутати. Волинь» повертається. Проте в оновленому форматі. В найближчих випусках нашої програми ви спостерігатимете не за роботою діючих волинських нардепів, а за тими, хто хоче приєднатися до їх числа.
9

«Дорогі депутати. Волинь» випуск № 19

У 19-ому випуску програми «Дорогі депутати. Волинь» підсумуємо діяльність народних депутатів у 2015-ому і нашу з ними співпрацю. Загалом, нардепів-волинян можна розділити на дві групи: «Воля народу» і народнофронтівці.
10

«Дорогі депутати. Волинь» випуск № 18

У вісімнадцятому випуску програми «Дорогі депутати. Волині» ми звернули увагу на такі теми:
3

Анонс «Дорогі депутати. Волинь» № 18

У вісімнадцятому випуску програми «Дорогі депутати. Волині» ми звернули увагу на такі теми:
3

«Дорогі депутати. Волинь» випуск № 17

Ми продовжуємо мандрувати різними населеними пунктами Волині та розповідати вам про проблеми, над вирішенням яких варто працювати волинським нардепам.
1

Анонс «Дорогі депутати. Волинь» № 17

Початок листопада для знімальної групи програми «Дорогі депутати. Волині» був багатий на різні мандрівки. У 17 випуску ви дізнаєтесь про таке:
1

«Дорогі депутати. Волинь» № 16. Осінній спецвипуск

Знімальна група програми «Дорогі депутати. Волинь» вдруге вирушила до Верховної Ради України, щоб поспілкуватись з волинськими народними обранцями. На жаль, Сергія Мартиняка та Степана Івахіва ми не застали на робочому місці, проте поспілкувались з іншими депутатами.
0

«Дорогі депутати. Волинь» випуск № 15

Автори «Дорогі депутати. Волинь» підготували вам для перегляду п’ятнадцятий випуск програми.

5