Розслідування та репортажі на особливі теми, такі як культура, суспільство та інші.Дворики (НЕ)байдужості

Про дворики Львова, де люди зробили з своїх дворів красу. А де досі не можуть знайти спільної мови. Про успіх і неуспіх. Про вміння домовлятися і вічне непорозуміння. Дивіться у матеріалах проекту «Україна+», який реалізовується на Волині «Громадським.Волинь» у партнерстві із «Internews network»
13

МИРНИЙ ВОЇН

Як переселенець з Луганська переїхав на Волинь і створив унікальну в світі інформаційну базу про війну на Сході України.
219

«Діти сонця. Один день на роботі» Андрій Мельник

Андрієві - 18. Він активний і життєрадісний. Грає у футбол у складі команди людей з інвалідністю і привозить до Луцька переможні кубки зі Всеукраїнських змагань. У нього все попереду. Але про майбутнє своєї дитини мама Андрія Олена замислюється щодня. Адже у хлопця - синдром Дауна - генетична аномалія, яку спричинює присутність додаткової хромосоми у 21-й парі.
546«Діти Сонця. Один день на роботі» Валентин Новосад

Валентину - 16. Він - найстарший у сім'ї. Хатня робота, город, піклування про менших сестричку і братика, вранішня кава для батьків - це далеко не всі щоденні клопоти хлопця.
511

Невидимки на ринку праці

Йому 40 років, з яких він офіційно не пропрацював жодного дня. Цей житель Яловень не знає, що його чекає завтра, і така ситуація типова для тисяч молдаван.
34

Я не дам тобі померти

Справжня жінка, яка допомагає рятувати справжніх чоловіків
38

Мрія

Як хлопець з ДЦП доїхав до океану на велосипеді
13