Розслідування та репортажі на особливі теми, такі як культура, суспільство та інші.


Де купити круті велосипеди в Луцьку?*

Ринок велотоварів надзвичайно великий. Проте, велосипеди різняться якістю і ціною. У виборі оптимального варіанту точно може допомогти інтернет-магазин "Velo people".
0

Бурштин, ринок землі та опозиція: як працювали волинські мажоритарники в Раді?

У Верховній Раді Волинь представляють п`ятеро нардепів-мажоритарників. За 4 місяці роботи в парламенті найбільше законопроектів подали нардепи Ірина  Констанкевич та Вячеслав Рубльов. Ігор Палиця та Степан Івахів голосували в раді найменше.  Ігор Гузь найбільше виступав в раді та комунікував з виборцями. Крім того, він продовжує піаритися на залучених з державного бюджету коштів.
0Вибори-2019 — за новими правилами

15 травня в усіх обласних центрах і 17 травня в Києві відбудеться Всеукраїнська акція за виборчу реформу з вимогою скасувати закон Януковича та запровадити пропорційну систему з відкритими регіональними списками. Чому ця реформа така важлива для України саме зараз?
0


Окуповані території: похмілля від Росії

Моя розповідь про Південну Осетію, Абхазію, Придністров’я, «ДНР» і «ЛНР». Республіки, до яких часто додають слова «псевдо» або «фейкові», а їхній державний статус визнали здебільшого лише вони самі. Дипломатичною мовою їх називають тимчасово окупованими територіями. Мені, українському журналістові, робоча поїздка в кожну з цих республік загрожувала допитами тамтешніх правоохоронців або ж запроторенням у місцеву буцегарню.
0

In vino veritas

Про вино як національну традицію
0