Слідчий управління Нацполіції на Волині у суді доводить, що він не хуліган

Слідчий Головного управління Національної поліції України у Волинській області має намір скасувати постанову за хуліганські дії, що відбулися напередодні.

Як повідомляло «Громадське.Волинь» у спецсюжеті «Нічної варти», слідчий Володимир Ухо став учасником бійки у пивному клубі «Оболонь». Коли поліцейські прибули на місце, виявилося, що відбулася сутичка між двома парами. Працівника правоохоронних органів затримали і склали на нього кілька протоколів.

У понеділок, 22 серпня, суд розпочав розгляд протоколу, складеного за статтею 178 Кодексу України про адміністративне судочинство, а саме за дрібне хуліганство.

Володимир Ухо клопотав у суді доєднати скрін-шоти статі про бійку в барі із сайту «ВолинPost», де, мовляв, є відео із закладу харчування. Суддя Луцького міськрайонноого суду Олександр Гринь попрохав скрін-шоти подати до суду у належному вигляді та правильно оформлені, а повноту опублікованого відео поставив під сумнів. Мовляв, де гарантія, що не було втручання у відеозапис. Тож, суддя вирішив витребувати відео у закладі харчування самостійно.

Також Володимир Ухо клопотав про допит двох свідків у справі, а саме Тараса Джуса (слідчий обласного управління Нацполіції на Волині) та Ганни Лук’янчикової.

Інспектор Управління патрульної поліції у Луцьку Степан Стецькович, який здійснював безпосередньо затримання, клопотав про приєднання до справи двох висновків нарколога щодо стану сп’яніння затриманого. Як виявилося, щодо затриманого Ухо було проведено два освідування, адже спершу він представився поліцейським як «Кран Володимир Степанович». Згодом же правоохоронці виявили, що його справжнє прізвище Ухо. Сам слідчий це визнав перед судом і не заперечував приєднання висновку лікаря до матеріалів справи. Окрім цього свідком з боку патрульного викликали Віктора Бубало.

Сам Володимир Ухо був проти відеозйомки на засіданні, і пояснював це тим, що ЗМІ погано впливають на його життя та особистість. Втім, суддя роз’яснив йому, що судове засідання не може бути закритим і він не може заборонити відеозйомку, спираючись на ст. 11 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів».

На цьому перше засідання у справі було завершене. Наступне відбудеться 12 вересня о 15:40.

Сам Володимир Ухо вважає себе не нападником, а потерпілою стороною. Опонуюча сторона, молода пара, буде викликана такожу у якості свідка на судове засідання. Окрім цього за словами слідчого Ухо, за фактом бійки в пвному клубі відкрите кримінальне провадження.

Нагадаємо, що під час затримання Володимира Ухо у відділ поліції прибув правоохоронець, який, за словами патрульних, відмовився представлятися і намагався натиснути на патрульних поліцейських, щоб допомогти Ухо уникнути відповідальності. Окрім цього прес-служба Головного управління Нацполіції у Волинській області уже два тижні не дає жодних коментарів з приводу цієї ситуації.