Шацький нацпарк купує новий «Nissan Qashqai» за майже 600 тисяч гривень

Шацький нацпарк купує новий «Nissan Qashqai» за майже 600 тисяч гривень

Шацький нацпарк купив автомобіль «Nissan Qashqai». Фото Шацького НПП

Шацький національний природний парк 14 квітня підписав договір з ТОВ «Вік Партнер» на купівлю нового автомобіля «Nissan Qashqai» за 596,9 тис. грн. Машину 2020 року випуску планують використовувати для службових потреб.

Як стверджує “Сили правди” про це стало відомо з системи публічних закупівель «Prozorro».

За інформацією з договору, Шацький нацпарк придбав чорний «Nissan Qashqai» 2020 року випуску. Комплектація придбаного автомобіля – «Visia». Серед характеристик машини: дизельний двигун, автоматична коробка передач, кондиціонер, тканинна оббивка сидінь, підігрів передніх сидінь, круїз-контроль з обмежувачем швидкості, мультифункціональне кермо, вхід для підключення USB-пристроїв та iPod тощо.

Машину мають поставити замовнику не пізніше 31 травня цього року. Згідно з вимогами, гарантійний строк її експлуатації має становити не менше 36-ти місяців або 100 тис. км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше.

Автомобіль «Nissan Qashqai». Фото з тендерної документації ТОВ «Вік Партнер»

Як повідомили Центру журналістських розслідувань «Сила правди» у Шацькому нацпарку, автомобіль купують для службових потреб. Ним планують користуватись не лише керівник, а й інші працівники.

Участь у закупівлі взяло два підприємства. Після торгів, ТОВ «Галавтосвіт» запропонувало продати автомобіль за 597 тис. грн. ТОВ «Вік Партнер» – дешевше на 100 грн (за 596 900 грн). Відтак, і стало переможцем у тендері.  

Згідно з інформацією з аналітичної системи «YouControl», ТОВ «Вік Партнер» зареєстроване 19 січня 2009 року у Рівному. Керівником підприємства є Віталій Бречко. Кінцевим бенефіціарним власником – Вікторія Красько. Підприємство займається торгівлею автомобілями та легковими автотранспортними засобами.

ТОВ «Галавтосвіт» зареєстроване 22 червня 2001 року у Львові. Керівником підприємства є Любомир Жеребецький. Його кінцевим бенефіціарним власником – Ярослав Хариш.

До слова, раніше «Сила правди» повідомляла про те, що у 2019 році директорка Шацького нацпарку Марія Христецька скористалась службовим автомобілем для відвідин святкування 51-го дня народження колишнього головного лісівника України, нинішнього депутата Волинської обласної ради Володимира Бондаря.

Згодом, у серпні 2020 року, вона потрапила у ДТП на службовій машині «Renault Duster». Інцидент трапився на проспекті Соборності, 31 у Луцьку. Тоді Марія Христецька була винуватицею аварії, Луцький міськрайонний суд зобов’язав її сплатити штраф у сумі 340 грн та 420 грн судового збору.

 

Аліна Бекерук