Що нового буде на фестивалі анімації «Задзеркалля»?

Громадська організація “Імаго” уже вдруге організує фестиваль анімації “Задзеркалля”, який відбудеться 9 та 10 вересня 2017 року у Палаці культури міста Луцька та антикафе “Innerspace”.

«Це не просто захід, де будуть показувати мультфільми, а фестиваль, на якому познайомлять із процесом творення анімації”,- розповіда прес-секретар організації Зю Побережнюк.

Серед уже відомих учасників дійства є режисери, сценаристи, оператори та мультиплікатори: Манук Депоян, Микита Лиськов та Олег Педан. Також на фестивалі діятиме дитяча територія, де будуть відбуватись майстер-класи, перегляди українських мультфільмів та квести.

Голова ГО «Імаго» Леонід Тивонюк анонсував презентацію книг Оршулі Фариняк, Наталії Гузєєвої, а також мультфільму «Мишко та Місячна Дзвінка».

Ще до початку фестивалю відбудуться майстер-класи: 12 серпня приїде аніматор Роман Дзвонковський, а 19 серпня – мультиплікатор Олег Федченко. Захід відбудеться за підтримки Управління освіти Волинської облдержадміністрації.

За словами Леоніда Тивонюка, він ще чекає відповіді від Міністерства культури України, а також шукає спонсора, який би організував подарунок для переможця анімаційного конкурсу.