Родичі загиблих бійців відправили на передову допомогу солдатам

Родичі загиблих бійців відправили на передову допомогу солдатам. Волонтери громадської організації «Члени загиблих в АТО «Надія», за допомогою небайдужих жителів міста, зібрали для воїнів 14-ої бригади та 130-го розвідувального батальйону продукти харчування і солодощі.

З Луцька волонтерський автомобіль відправився на передову у четвер, 10 листопада.

Голова ГО «Члени загиблих в АТО «Надія» Любов Карабан розповіла, що продукти харчування готували впродовж трьох днів у їдальні церкви. До приготування долучилися члени родин бійців, які загинули на Сході. Зібрати харчі допомогли підприємці.

«Сьогодні ми зібралися тут, аби передати в зону АТО продукцію нашим хлопцям. Ми готували їжу своїми руками, з любов’ю та піклуванням. Ми це зробили, тому що ми знаємо, як нашим дітям було важко в 2014-15-му роках. Дякую, що Господь нас благословив, що ми зробили це. Також хочу подякувати людям, які нам допомагали», – зазначила Карабан.

«Ми виготовили 120 кілограм вареників, 50 кілограм голубців та 500 штук пиріжків з варенням та вишнею», – зазначила директор «Луцького комбінату шкільного та студенського харчування» Світлана Шмід.

Також на Схід відправили дитячі малюнки і прапор, що підписали дітки. Допомогу відправили для бійців, які служать у Луганській та Донецькій областях.