Рецепт від судді: Як обхитрити журналістів, щоб уникнути зайвих запитань

Ну, що товаріщі-актівісти і прочіє дєятєлі. Вітаю, суд таки обхитрив нас усіх. А саме суддя Олександр Гринь.
Знімок екрана 2016-12-21 о 18.47.36
 
Сьогодні мало відбутися завершальне засідання щодо скасування постанови про порушення громадського порядку слідчим ГУ НП у Волинській області Володимиром Ухо. Але є одне але, – як любив казати Майкл Щур.
 
Справу, як виявилося, розглянули ще 7 грудня. Звідси трішки вникну у деталі.
 
11 листопада я приходжу на чергове засідання судового розгляду скарги дяді Ухо. Нагадаю, що патрульні затримали його за бійку, яку він чи з ним вчинили у барі «Оболонь». Хто кого бив, важко сказати. Але Ухо, за словами патрульних, поводився не зовсім, як личить працівнику правоохоронних органів, був у стані сп’яніння (а разом з ним і його колега слідчий Тарас Джус) і матюкався добре.
 
Засідання не відбулося. Суддя Гринь щось невнятно пояснив, що ніби-то кудись їде, якісь там незрозумілі перепони для проведення засідання, тож його переносять на 21 грудня. Це ж почув патрульний Степан Стецькович, бо якось його як відповідача та й не повідомили про перенесення справи. Дивним і вже тоді підозрилим було те, що сам позивач Ухо на засідання не з’явився. Може він – Ванга? Хто зна, країна в нас повна чудес.
Знімок екрана 2016-12-21 о 18.48.23
Втім, як сьогодні виявилося, суд розглянув позов Уха не 21 грудня, а 7-го, а сам відповідач, інспетор Стецькович не був повідомлений про перенесення дати розгляду справи. Совпадєніє? Ні, зараз тільки буде.
 
І так – звісно, постанова патрульних щодо слідчого була скасована. Щоправда, суддя не задовольнив лише одну вимогу УХО – відшкодувати моральні збитки.
 
Совпадєніє? – скажете ви. Ні, всього лише чистий обман. Щоб ні журналісти, ні патурльні не були у найбільш відповідальний момент – прийняття рішення. І щоб не задавали питань лишніх, бо це незручно.
 
ДИЯВОЛ ховається в деталях. Учітесь, як обманювати! Судді – кращі із кращих, особливо Луцького міськрайонного. Хоча…
Знімок екрана 2016-12-21 о 18.47.54
 
П.С. Чому дядя УХО так зацікавив. 1. Бо за ним приїхали в міськвідділ інші дяді в формі і забрали його у патрульних без пояснень, навіть перед розлюченим начальником УПП Вовченком. 2. В ГУ НП на моє запитання щодо того, хто ж це такий загадковий приїжджав, просто включили ігнор і зробили вигляд, що цього питання не було.
 
 
Світ покритий таємницями – це темний світ. І ми в ньому з вами живемо. Гарних свят!