Кількість ВІЛ-інфікованих на Волині зросла

Про це повідомляє Інститут аналітики та адвокації.
74

Бідно – не гідно: чому мери Волині працюють за копійки

Голова громади - обраний для того, аби управляти нею та ефективно господарювати. Якісне керування потребує знань та багато зусиль. Мери - це топ-менеджери, які повинні мати відповідні доходи. Громадський рух ЧЕСНО порівняв зарплати очільників міст та селищ Волині, аби зрозуміти, чи набагато більше вони отримують у порівнянні з волинянами.
23

Волинські нардепи обійшлися державі у два мільйони

  • 20.12.2017
Шість народних депутатів вихідців з Волині за майже три роки роботи 21 раз їздили у закордонні відрядження до 11 країн, провели 237 днів у відпустках та майже чотири місяці на лікарняних. За свою роботу вони отримали майже 2,2 мільйона гривень зарплати.
13

На Волині роздержавили чверть ЗМІ

2018 рік - останній з трьох років, відведених на реформу державних та комунальних друкованих ЗМІ, згідно з якою усі такі видання повинні відійти від державної або комунальної форми власності, перестати отримувати кошти з бюджету та переформатуватися на ринкові умови. Втім темпи реформи залишають бажати кращого.
12

Як виникає цунамі?

  • 14.12.2017
У 479 році до нашої ери, коли перські воїни брали в облогу грецьке місто Потідея, вода відступила значно далі, ніж зазвичай, залишивши зручний прохід для нападу. Але це не було везінням чи удачею. Перш ніж військо подолало півшляху, вода повернулася, втопивши загарбників хвилею небаченої висоти. Потідейці вважали, що їх врятував гнів Посейдона. Але те, що дійсно їх врятувало, найімовірніше було тим самим явищем, що згубило безліч інших людей, - цунамі.
33

Колір шкіри

Коли ультрафіолетове випромінювання досягає нашої шкіри, воно впливає на кожного з нас дещо по-різному. Залежно від кольору шкіри, потрібно лише декілька хвилин, щоб перетворити одну людину на буряково-рожеву, в той час як іншій будуть потрібні годи́ни, щоб зазна́ти найменших змін.
25

«Тормозки» замість гарячого харчування: схеми на волинських дітях-чорнобильцях

  • 09.06.2017
Школярам трьох районів Волині, які найбільше постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, держава пообіцяла безкоштовне гаряче гаряче харчування. Сьогодні у цих районах понад 20 тисяч школярів, які охоплені цією пільгою. Батьків, звісно, це втішило, але, як виявилось, де безкоштовне та державне – там не завжди добре.
39