Родичі загиблого добровольця Сергія Климчука вимагають назвати одну з вулиць Луцька на його честь

Рідні добровольця Сергія Климчука у день сесії 25 вересня прийшли під Луцьку міську раду з вимогою присвоїти його ім’я одній з вулиць обласного центру. Ще у квітні відповідна петиція набрала необхідну кількість голосів (316), але влада – проти. Кажуть, що вулиць у Луцьку не вистачить на всіх полеглих героїв. Наразі йдеться про вулицю Бенделіані, де з сімʼєю мешкав боєць «Айдару» і яка не підлягає обов’язковому перейменуванню згідно закону про декомунізацію та не потрапляє під дерусифікацію.

У Луцьку обговорять перейменування ще 13 вулиць

В обласному центрі Волині продовжується процес декомунізації та дерусифікації. З 2015 року з цих підстав у місті перейменували 103 вулиці, близько чотирьох десятків досі в черзі. На жовтень-листопад у Луцьку уже заплановані громадські слухання щодо перейменування 13 з них.

У конкурсі на посаду директора Волинської філармонії переміг судимий за корупцію кандидат

У Луцьку завершився конкурс на посаду директора Волинської обласної філармонії. Серед трьох кандидатів найбільшу підтримку здобув чинний керівник, який очолює заклад протягом останніх майже 26 років, Сергій Єфіменко. Конкурсна комісія, яка засідала 21 вересня у Волинській обласній державній адміністрації, закрила очі на те, що кілька років тому чоловіка притягували до відповідальності за корупцію.

Урбан-візія Луцька: як у місті розробляють план «перезавантаження»

У Луцьку підприємці, архітектори, урбаністи та IT-шники об’єдналися, щоб створити Urban Vision Lutsk — план розбудови та оновлення міста на майбутнє. Для цього залучили спеціалістів зі Львова й Амстердама, а також активно намагаються долучити громаду міста. Ініціатори переконують, що проєктувати сміливі плани на майбутнє можна навіть в умовах повномасштабної війни та економічних труднощів.

У Верховній Раді підтримали відкриття декларацій: хто з волинян прогуляв засідання

Верховна Рада України проголосувала за оновлений законопроект №9534, що тепер включає відкриття електронних декларацій про майно та доходи депутатів і чиновників. Таке рішення підтримав 341 народний депутат, серед яких четверо із шести представників Волині.

Волинcький чиновник не повернувся зі службового відрядження в Європу через погане самопочуття

Із закордонного відрядження не повернувся директор комунального підприємства «Володимиртепло», депутат Володимирської міської ради Сергій Коба. Це вже другий волинський посадовець, який під час війни використав службове відрядження, щоб покинути Україну.

На Волині шукають понад 20 суддів у місцеві та апеляційний суди

Вища кваліфікаційна комісія суддів по всій Україні шукає більше тисячі служителів Феміди для роботи в місцевих та апеляційних судах. Зокрема, на Волині є більше 20 вакантних місць для представників судової влади. Це питання мають вирішити шляхом конкурсу.

Звільнили волинського суддю, який десятки років розглядав митні справи

Степан Чишій, який понад 30 років працював суддею Любомльського районного суду, пішов у відставку. Також він отримав право на довічну державну виплату, яка, зважаючи на його стотисячну зарплату під час війни, буде чималою. 

Кримінальну справу волинського ексдепутата-лісника про вирубку в нацпарку реанімували після 5 років слідства

Поновили справу колишнього головного лісничого Цуманського лісгоспу Романа Колісника та його підлеглого головного інженера Олександра Боровицького. У 2018-му їх спіймали на незаконній вирубці в нацпарку «Цуманська пуща». Протягом п’яти років слідства підозрювані всіляко намагалися його затягнути, а згодом подали запит про закриття провадження через завершення строків досудового розслідування. Втім, «зам’яти» справу поки не вдалося.

На хабарі у 35 тисяч доларів затримали депутата Волинської облради: подробиці

Депутата Волинської обласної ради викрили на отриманні хабара у сумі 35 тисяч доларів США. Йдеться про Валентина Кошельника, який раніше був й помічником народного депутата Ігоря Гузя.
0