На Волині витягли зі снігового замету шкільний автобус з дітьми

У Локачинcькому районі Волинської області рятувальники витягли із замету шкільний автобус.

В уряді розповіли, як школи вийшли з локдауну: у трьох областях закрилася понад чверть освітніх закладів

Після закінчення локдауну 25 січня більшість закладів загальної середньої освіти вже розпочали освітній процес в очній формі. Водночас у трьох областях — Чернівецькій, Запорізькій та Кіровоградській — закриті від 30% до 42% шкіл.

Волинь: скільки мільйонів витратили партії і кандидати на вибори

За дослідженням руху "ЧЕСНО" на Волині під час передвиборчої кампанії на місцевих виборах 2020 року партії та кандидати сумарно зібрали 11,8 млн гривень.
0

«Сила правди» відстояла у судах право на інформацію про податки волинських підприємств

Волинський окружний і Восьмий апеляційний адміністративні суди розглянули справу за позовом журналістки «Сили правди» Оксани Петрук щодо забезпечення доступу до інформації про податки волинських агропідприємств. Процес тривав майже півроку. Нині фіскали надали вичерпну відповідь на запит, однак свою точку зору збираються відстоювати в касації.
0

Борди-привиди: «За Майбутнє» вмиває руки від прихованої агітації в Луцьку під час місцевих виборів

Упродовж минулорічної виборчої кампанії на місцевих виборах у Луцьку Центр журналістських розслідувань «Сила правди» нарахував 207 білбордів із рекламою, яка мала ознаки прихованої передвиборчої агітації політичної партії «За Майбутнє» та її кандидатів. Однак, така масштабна рекламна кампанія найімовірніше не оплачувалася із офіційного виборчого фонду політсили.
0

В Україні не будуть продовжувати локдаун після 24 січня

В Україні не будуть продовжувати жорсткий карантин, який діє з 8 по 24 січня. З 25 січня країна має повернутися до «помаранчевого» рівня карантину.
0

«Душитель луцького Майдану» отримав свої 700 тисяч гривень виплат за незаконну люстрацію

Колишній перший заступник начальника волинської міліції Михайло Руденко отримав від Міністерства внутрішніх справ майже 700 тисяч гривень виплат через протиправне звільнення з посади восени 2014-го року.
0

Зеленський дозволив працювати на держслужбі й після 65 років, якщо чиновник сам цього хотітиме

Президент Володимир Зеленський підписав закон № 1086-ІХ, згідно з яким державний службовець за рішенням органу, де він працює, може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку — якщо сам на це погодиться.
0

Депутати, що прогулювали засідання ВР, заплатили за рік 30 млн грн штрафів ㅡ «слуга народу» Фролов

Депутати-прогульники, які не виходили на роботу або пропускали засідання Верховної Ради, сплатили 30 мільйонів гривень штрафів за минулий рік.
0

У МОЗ назвали фейком інформацію про заборону продажу повсякденних товарів під час карантину

Інформація про заборону продажу деяких непродовольчих товарів під час карантину не відповідає дійсності.
0