Скільки авто імпортували на Волинь у перший місяць нульового розмитнення та хто встиг першим

З 5 по 30 квітня через пункти пропуску Волинської митниці імпортували 14014 легкових авто, 475 вантажних, 57 автобусів, 81 сідельний тягач, 153 причепи, 61 мотоцикл та 24 одиниці спеціального транспорту. Тож загальна кількість транспортних засобів, ввезених за нульовою ставкою розмитнення, сягнула 14 872.
0

Україна, Польща та Словенія домовляються про взаємне визнання цифрових документів — Федоров

Україна, Польща та Словенія домовилися про нові спільні проєкти, зокрема про старт пілоту щодо взаємного визнання цифрових документів.
0

Міносвіти затвердило перелік населених пунктів, де можна скласти мультипредметний тест, який заміняє ЗНО-22

Міністерство освіти затвердило перелік населених пунктів, де можна скласти національний мультипредметний тест (НМТ). Цей іспит замінить у 2022 році
0

Шахраї намагаються викрасти дані банківських карток, пропонуючи «грошову допомогу від ООН» — Держспецв’язку

У Facebook виявили шахрайську сторінку, яка видає себе за ресурс «ТСН». Там пропонують отримати гроші у «межах соціальної програми ООН», але насправді виконання запропонованих умов може призвести до крадіжки даних платіжних карток.
0

Уряд спростив процедуру отримання посвідчення водія на час воєнного стану

Кабінет міністрів на час воєнного стану спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія.
0

Як на Волині купують пальне, якого нема

На третій місяць війни черги на АЗС побили рекорд першого її дня. Водії чекають, щоб заправити авто по кілька годин поспіль. Таку картину можна спостерігати і на АЗС, де на табло по всіх позиціях пального висвічуються нулі. Як купують пальне, якого нема, дізнавалася «Сила правди».
0

Співбесіда Етичної ради з волинською суддею Плахтій пройшла в закритому режимі

6 травня 2022 року відбулася співбесіда з чинною членкинею Вищої ради правосуддя, колишньою суддею з Луцька Інною Плахтій. Вона пройшла в закритому режимі. Тобто без прямої трансляції в інтернеті, як це було зазвичай.
0

Мінцифри розширило список змін, які можна внести про ФОП через «Дію»

Відтепер на порталі «Дія» фізичні особи — підприємці зможуть внести зміни до свого прізвища, ім'я, по батькові та місцеперебування.
0

Українців закликають не ігнорувати тривогу 9 травня та напередодні — є ризик масованих обстрілів

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України закликає напередодні та під час 8-9 травня бути особливо уважними до сигналів повітряної тривоги.
0

Змінив мандат на автомат. Історії депутатів з Волині, які стали захисниками

Ранок 24 лютого змінив життя усього нашого суспільства. Російські бомби та ракети не бачили різниці між заможними та зубожілими українцями. Аби записатися до лав територіальної оборони чи інших підрозділів ЗСУ чоловіки ставали у черги в територіальних центрах комплектації та соціальної підтримки, грубо кажучи – військкоматах. Серед них – і депутати місцевих рад. «Сила правди» запитала кількох обранців громад, які записалися до українського війська, як вони зустріли війну та що підштовхнуло до такого кроку. Запитали про це у представників рад різних рівнів та різних партій.
0