Привітні люди, смачна їжа, активна молодь, або чому молодь переїжджає до Луцька?

Привітні люди, смачна їжа, активна молодь, або чому молодь переїжджає до Луцька?

Микола ГалєєвЩо їх об’єднує?  Знайомство з містом для них почалось з відвідування Молодіжного центру Волині! 

Микола Галєєв, 28 років – З Дніпра переїхав до Луцька.

Микола Галєєв

Весною 2018 року вперше приїхав до обласного центру Волині на проєкт «Твоя країна». Після того захотів деякий час пожити в Луцьку.

«Мені в Луцьку насамперед сподобались люди – відкриті, щирі, привітні. Під час «Твоєї країни» мені захотілось на деякий час приїхати і пожити тут. Тому влітку 2018 року я приїхав до Луцька та жив тут близько місяця», – поділився першим враженням про Луцьк Микола.

Після того Микола поїхав до Харкова, потім пожив в Черкасах, але часто приїздив до Луцька, бо тут познайомився з багатьма цікавими людьми! І вже у вересні цього року, він остаточно переїхав до Луцька.

«Мені подобається жити в Луцьку бо тут дійсно багато активних людей, цікавий і дієвий Молодіжний центр, який показав, що локації для молоді можуть бути цікаві та корисні», – поділився Микола.

Іван Корнієнко, 20 років – переїхав з Києва до Луцька

Іван Корнієнко

Вперше в Луцьку Іван побував на початку вересня цього року і поїхав до Києва… по речі! Буде переїздити та дистанційно навчатися програмуванню або дизайну! 

Так, Івану дуже сподобалось в Луцьку. Одна із перших локацій, яку він відвідав – МЦВ, де він познайомився з енергійними та захопленими ідеями людьми. Також сподобався центр міста, інфраструктура, яка розвивається. В захваті від Центрального парку імені Лесі Українки, який також зараз розбудовується. 

«В Луцьку мені сподобалось, що нема метро)! Також вражений Молодіжним центром Волині – дружні привітні люди, можна прийти будь-коли і цікаво провести час», – розповів Іван.

Андрій Руденко, 25 років – з Києва переїхав до Луцька.

Андрій Руденко

Андрій Руденко вперше в Луцьку був влітку 2017-го. Тоді саме в МЦВ проводилася звітно-виборча конференція луцького осередку ФРІ. 

«Мене захопили люди – одразу відчув, що відносини між особистостями якісь тепліші й щиріші. Пам’ятаю, тоді пішли гуляти містом і якимось чином вдалося потрапити на вершечок вежі Луцького замку. Цей вид пам’ятаю чітко, як зараз. Сонце вже повністю зайшло та почалася гроза, але самі краплі до нас не дійшли. Ми дивилися на вогні вечірнього міста, бурхотів вітер-буревій, а навколо, вдалечі народжувалися та зникали багаточисельні блискавиці. Ніби Зевс (чи Посейдон) так привітався з нами», – під враженнями розповів Андрій.

Андрій переїхав до Луцька місяців 9 тому і доволі швидко пізнав місто, познайомився з цікавими людьми і пережив яскраві пригоди тут – наприклад, акомпонував на губній гармоніці луцькій музикантці/авторці Марі Дорощук 

«В Луцьку: бігаю, долучаюся до цікавих ініціатив (наприклад, від Молодіжного Центру Волині та ФРІ), координую заходи (до карантину влаштовували нетворкінги для молоді). Займаюся веб-дизайном (фріланс)», – поділився Андрій.

Луцьк – відкритий для всіх! Тут кожен почуватиметься комфортно та може реалізувати себе і свої ідеї!

Ласкаво просимо!