Журналісти «Громадського.Волинь» – на сторінках видання про Революцію Гідності

Журналісти «Громадського.Волинь» – на сторінках видання про Революцію Гідності

Інститут національної пам’яті видав книгу «Майдан від першої особи. Регіональнний вимір» – збірник до четвертої річниці Революції Гідності. Книга складається із 25 розділів – за кількістю областей.

Кожен розділ містить відомості про оповідачів, коротку хронологію подій та фрагменти спогадів. Вони супроводжуються фотографіями та документами…  Упродовж розділу фрагменти кожного оповідача зустрічаються кілька разів. Серед оповідачів у розділі «Волинська область» – активісти Майдану: Мирослав Ватащук, Майя Москвич, Юлія Грищук, Микола Собуцький, Павло Данильчук, Анна Мовяк, Ян Федірко, Володимир Пащенко, Богдан Климчук. А також журнаілсти нашого видання Марія Доманська та Дмитро Безвербний.

Презентація книги запланована у Києві на 21 листопада о 14:00 у великій колонній залі (ІІ поверх Київської міської державної адміністрації).

Запис спогадів про місцеві майдани почався у квітні 2015 року. До нього долучилися науковці, викладачі, музейні та архівні працівники з усіх областей України. Зібрано 415 інтерв’ю очевидців та учасників протесту, на основі яких укладено збірник. У презентації візьмуть участь ті, хто долучився до збору спогадів та підготовки збірника. А також оповідачі, чиї спогади увійшли до першої частини випуску.