Про глобальне локально: Луцьк у контексті сталого розвитку планети

У п’ятницю, 22 березня, активна молодь, представники соціально відповідального бізнесу, органів влади та місцевого самоврядування Волині шукали способи реалізації цілей сталого розвитку. Об’єднали зусилля задля вирішення глобальних проблем на локальному рівні під час форуму «Волинь на шляху досягнення цілей сталого розвитку».

Впродовж цілого дня учасники заходу обговорювали теми гендеру, екології, освіти, безпеки, розвитку громад.

«Хочемо напрацювати серйозну партнерську мережу з різних організацій, з бізнесом, з громадським сектором, з представниками влади для того, щоб ефективно локалізувати цілі сталого розвитку в нашому регіоні», − стверджує регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку у Волинській області Ірина Бойко.

Довідка. Цілей сталого розвитку є 17. Серед них: подолання бідності; подолання голоду, розвиток сільського господарства; міцне здоров’я і благополуччя; якісна освіта; гендерна рівність; чиста вода та належні санітарні умови; доступна та чиста енергія; гідна праця та економічне зростання; промисловість, інновації та інфраструктура; скорочення нерівності; сталий розвиток міст і громад; відповідальне споживання та виробництво; пом’якшення наслідків зміни клімату; збереження морських ресурсів; захист та відновлення екосистем суші; мир, справедливість та сильні інститути; партнерство заради сталого розвитку. Глобальні цілі актуальні до 2030 року.

Юлія КАРМАНСЬКА