Представили нового керівника Волинської митниці

У Волинській обласній раді, під час чергової сесії, представили нового керівника Волинської митниці Віктора Кривіцького. Відбулося це у середу, 12 жовтня.

У своєму виступі новий очільник розповів про стратегічні завдання діяльності Волинської митниці, які він запланував на 2016 – 2017 роки.

«За цей короткий період часу мого призначення на посаду, я вникаю в стан справ на митниці та вже маю пропозиції щодо вирішення ряду окремих питань. Зокрема, щодо врегулювання ситуації з чергами транспортних засобів на кордоні та покращення функціонування пунктів пропуску. Необхідно забезпечити чітке розділення транспортних засобів, як в пунктах пропуску так і на під’їздах до них, та зменшити тривалість контрольних операцій. Це дасть можливість здійснити ефективний пропуск оптимальної кількості транспорту. В технічному плані доцільно ввести у пунктах пропуску єдину базу органів прикордонного та митного контролю», – зазначив Віктор Кривіцький.

«Актуальним є питання розвитку прикордонної та митної інфраструктури на території Волинської області. Завершення реконструкції міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Устилуг» та будівництво нового пункту пропуску на українсько-польському кордоні «Адамчуки-Збереже», який внесено в державну програму розбудови державного кордону на 2017 – 2020 роки. Перенесення пунктів пропуску на білоруському кордоні та будівництво їх в безпосередній близькості не більше, як сто метрів від лінії державного кордону», – додав керівник Волинської митниці.

Також Кривіцький зазначив, що ставить собі за мету мінімізувати вплив людського фактору при здійсненні митних формальностей, завдяки впровадженню безконтактної технології митного оформлення. Після виступу посадовця, депутати волинської обласної ради мали до нього ряд питань та рекомендацій. Стосувались вони і вирішення проблеми черг на кордоні, і подолання корупційних схем у митній сфері, і кадрової політики.

«Кожен приход нового начальника митниці – це удар по особовому складу. 20 – 30% людей ішло звідти. Ваш попередній колега півмитниці вигнав. Необхідний нормальний, правильний підхід до людей, які двадцять, а то і більше років віддали митній службі. Тому вивчіть ситуацію і не повторюйте помилки вашого попередника»,- зазначив депутат Волинської обласної ради В’ячеслав Богдан.

«Наскільки нам відомо, сканер, який дозволяє побачити та перевірити вантаж не працює. Як ви вважаєте, його потрібно ремонтувати, чи можливо новий придбати, чи будемо далі так працювати?», – запитав у нового керівника митниці депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський.

«З того моменту, як я приїхав, сканер не працював один день. На сьогоднішній час, він працює», – відповів Віктор Кривіцький.

Непросту та проблемну тему озвучив депутат Волинської обласної ради Олексій Панасюк: «Хочу вам розказати про корупційні схеми щодо розмитнення автомобілів, які були і є. З кожного авто наша держава не отримує від тисячі до двох тисяч доларів при розмитнені. Всі оці документи, які мали б іти з ЄС, залишаються на території єврозони. Далі приходить від руки написаний папірець. На жаль , документи, які подають так звані фейкові фірми,проходять. При чому, ціна там видумана з голови. Коли фізична особа приносить нормальні документи з мокрими печатками, то у митників виникають сумніви, щодо їх легальності. Зверніть увагу на оці фейкові фірми з розмитнення автомобілів. Коли вони зникнуть і автомобілі почнуть розмитнюватись нормально, то до державного бюджету додасться не менше двадцяти відсотків фінансових надходжень».

«Я вивчу це питання, але прошу вас назвати конкретні назви фірм, імена та прізвище митників, які цим займаються», – відповів Віктор Кривицький.

Довідково:

Кривіцький Віктор Броніславович народився 8 травня 1965 року в місті Красилові Хмельницької області. З вересня 1987 року по листопад 1990 року працював регулювальником радіоапаратури, інженером на виробничому об‘єднанні «Термінал».

З січня 1991 року по лютий 1992 року працював заступником директора оздоровчого центру Вінницького міського туристичного клубу «Меркурій». З березня по червень 1992р. працював начальником відділу прес-служби і реклами Вінницької товарно-універсальної біржі.

З січня 1993 року по листопад 1996 року працював державним податковим інспектором, головним державним податковим ревізором-інспектором, начальником відділу, начальником управління, заступником начальника Державної податкової інспекції м. Вінниці.

З березня 1997 року по січень 2001 року очолював державну податкову службу у м. Вінниці

З січня по травень 2001 року працював Головою державної податкової адміністрації у Кіровоградській області.

З травня 2001 року по червень 2006 року працював на посаді заступника голови державної податкової адміністрації у Вінницькій області.

З липня 2006 року по 24 жовтня 2007 року – начальник Регіонального відділу Держфінмоніторингу у Вінницькій області.

З грудня 2007 року – заступник Голови Державної податкової адміністрації у Вінницькій області.

З квітня 2011 року- директор Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради. Депутат Вінницької міської ради 4, 5,6, 7 скликань.