Представників громадського сектору запрошують до участь у Волинь NGO Форум

Представників громадського сектору запрошують до участь у  Волинь NGO Форум

На Волині чимало активних громадських організацій, які працюють в різноманітних сферах, але механізми та інструменти, якими вони досягають очікуваних результатів, схожі. Деякі з них потребують вдосконалення на рівні законодавчих ініціатив, інші – віджили себе і є не результативними.

Які ці механізми? Як покращити їх ефективність? Що потрібно зробити для посилення організаційної спроможності НГО області? Про це та не тільки є нагода поговорити під час Волинь NGO Форум: Можливості впливу громадського сектору на місцеві реформи! Захід відбудеться 7 грудня в приміщенні Волинської облдержадміністрації!

В програмі Форуму: тематичні обговорення, майстер-класи місцевих та іногородніх експертів, зустріч з представниками донорських міжнародних структур, виставка-презентація активних НГО області, розробка рекомендацій до органів влади різного рівня у частині підтримки діяльності громадських організацій.

Для участі в заході потрібно заповнити реєстраційну форму  до 18.00 30 листопада.

Довідково:

Форум організовується Обласною молодіжною громадською організацією «Волинський Інститут Права» за підтримки ПРООН в Україні та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Співорганізатори Форуму Волинська обласна державна адміністрація та Громадська рада при ВОДА.