Волинський депутат збудує величезний вольєр, захопивши територію заказників. Екологи проти

Волинська фірма «ВЕСТА М», засновником якої є депутат Волинської обласної  ради Роман Микитюк, планує побудувати на території Ковельського району вольєр площею 2 тисячі 470 га.
141


Як волинські нардепи голосували за арешт Надії Савченко

Верховна Рада скасувала недоторканність, а також надала дозвіл на затримання та арешт депутатки Надії Савченко. За зняття недоторканності проголосували 291 народний депутат, за надання дозволу на затримання 277, арешт — 268. Після голосування слідчий СБУ затримав Савченко прямо в приміщені Верховної Ради. Повідомляє hromadske.ua
118

«Range Rover», будинок, трикімнатна квартира: статки сім’ї волинського митника

Сім’я волинського митника Валентина Кардашука, який багато років відпрацював на «Ягодині», задекларувала чималий будинок в передмісті Луцька, квартиру в новобудові обласного центру та дорогі авто «Hyundai Santa Fe» та «Range Rover Evoque».
3 758

Окуповані території: похмілля від Росії

Моя розповідь про Південну Осетію, Абхазію, Придністров’я, «ДНР» і «ЛНР». Республіки, до яких часто додають слова «псевдо» або «фейкові», а їхній державний статус визнали здебільшого лише вони самі. Дипломатичною мовою їх називають тимчасово окупованими територіями. Мені, українському журналістові, робоча поїздка в кожну з цих республік загрожувала допитами тамтешніх правоохоронців або ж запроторенням у місцеву буцегарню.
28

Війна у келиху

  • 17.03.2018
Україна, Грузія та Молдова. Три країни, які є сусідами, мають свої традиції та культуру, відрізняються територією та чисельністю населення, але мають і спільний знаменник – історія вина.
5

In vino veritas

Про вино як національну традицію
9

На Волині роздержавили лише третину видань

Волинська область показує незначний темп роздержавлення. Із 20 видань, що підпадають під роздержавлення ЗМІ, реформувались 6, тобто близько третини. Видання, які не встигнуть завершити передбачені законом процедури до 31 грудня 2018 року, можуть втратити свої свідоцтва про державну реєстрацію.
12

Маєток на 40 соток, «Land Cruiser» підприємця і земля в передмісті: статки прокурорського подружжя з Волині

Відоме волинське прокурорське подружжя Василя та Оксани Лопох користується автомобілями, зареєстрованими на батьків та нажило чимало нерухомості за майже два десятиріччя роботи в прокуратурі Волинської області. Шість земельних ділянок, чотири будинки, два недешевих авто – це тільки те, що Лопохи офіційно вказали в останніх своїх електронних деклараціях. А ще дорога нерухомість у родичів. Центр журналістських розслідувань «Сила правди» вирішив розібратися, чи відповідають такі статки рівню доходів прокурорського подружжя.
1 688

Крим без Лесі Українки

Леся Українка провела в Криму щонайменше три роки свого життя в Криму. Понад 20 років у Ялті був її музей, який займав другий поверх маєтку Ліщинських поблизу набережної.
11