Уряд скоротив термін дії COVID-сертифіката до 9 місяців. Після бустера його термін продовжиться ще на 9 місяців

Кабінет міністрів України скоротив термін дії COVID-сертифікатів про вакцинацію з 365 днів (один рік) до 270 днів (9 місяців).
0

Людям від 60 років дозволили витратити тисячу за вакцинацію на ліки. Коли рішення запрацює?

З 24 січня люди від 60 років зможуть витратити тисячу гривень у межах програми «єПідтримка» на ліки.
0

Україна облаштовує на кордоні з Білоруссю вертолітні майданчики для перекидання резервів у разі необхідності

Україна через міграційну кризу на кордонах Білорусі та країн ЄС облаштовує на своїй території вертолітні майданчики для перекидання у разі потреби резервів.
0

Бустер та ревакцинація: що і навіщо?

  • 19.01.2022

Зовсім нещодавно вся планета чекала на винайдення надійної вакцини від Covid-19 і вже 2 грудня 2020 року Агентство з регулювання лікарських засобів та медичних товарів Великобританії (MHRA) дало тимчасове схвалення […]

0

У МОЗ назвали симптоми, які найчастіше з’являються через штам «Омікрон»

У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, які симптоми найчастіше фіксують в інфікованих штамом коронавірусу «Омікрон».
0

Міноборони обіцяє пришвидшити формування підрозділів Сил тероборони. Як їх розгортатимуть?

Україна пришвидшить формування 25 бригад Сил територіальної оборони Збройних сил України. Процес уже триває, а розгортання відбудеться в три етапи.
0

Як діє імунізація на наш організм?

Як визначається ефективність вакцини? Про це розповідає у подкастах громадської організації «Волинська фундація» мікробіологиня Олена Ливінська.
0

Вікторія Климчук-Длугач: “Навчання — це початок реінтеграції ветеранів та ветеранок”

Це інтерв’ю, як стислий курс для ветеранів та ветеранок, які випробовують себе у різних освітніх можливостях: програмах, конкурсах, стипендіях, курсах. На що варто звертати увагу під час подачі заявки, яких частих помилок допускають учасники та учасниці, яка повинна бути мотивація та як себе проявляти. Про це розповіла представниця Програми реінтеграції ветеранів IREX Вікторія Климчук-Длугач. Говорили ми про Конкурс стипендії для ветеранів та ветеранок АТО/ООС, як один з компонентів реінтеграції.
0

В Україні спростили доступ підлітків до вакцинації проти COVID-19. Що змінилося?

Міністерство охорони здоров'я скасувало вимогу щодо обов'язкової наявності всіх рутинних щеплень для вакцинації дітей віком 12-17 років проти COVID-19.
0

Військовий облік жінок: у Міноборони готують зміни

У Міністерстві оборони України готують зміни, які дозволять спростити порядок ставання на військовий облік як чоловіків, так і жінок, а також не штрафувати жінок у 2022 році.
0