Скільки авто імпортували на Волинь у перший місяць нульового розмитнення та хто встиг першим

З 5 по 30 квітня через пункти пропуску Волинської митниці імпортували 14014 легкових авто, 475 вантажних, 57 автобусів, 81 сідельний тягач, 153 причепи, 61 мотоцикл та 24 одиниці спеціального транспорту. Тож загальна кількість транспортних засобів, ввезених за нульовою ставкою розмитнення, сягнула 14 872.

Україна, Польща та Словенія домовляються про взаємне визнання цифрових документів — Федоров

Україна, Польща та Словенія домовилися про нові спільні проєкти, зокрема про старт пілоту щодо взаємного визнання цифрових документів.

Міносвіти затвердило перелік населених пунктів, де можна скласти мультипредметний тест, який заміняє ЗНО-22

Міністерство освіти затвердило перелік населених пунктів, де можна скласти національний мультипредметний тест (НМТ). Цей іспит замінить у 2022 році

Волинські активісти вдосконалили свої знання з цифрових технологій

У Луцьку відбувся тренінг з цифрових технологій та онлайн-інструментів

Шахраї намагаються викрасти дані банківських карток, пропонуючи «грошову допомогу від ООН» — Держспецв’язку

У Facebook виявили шахрайську сторінку, яка видає себе за ресурс «ТСН». Там пропонують отримати гроші у «межах соціальної програми ООН», але насправді виконання запропонованих умов може призвести до крадіжки даних платіжних карток.

Уряд спростив процедуру отримання посвідчення водія на час воєнного стану

Кабінет міністрів на час воєнного стану спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія.

Як на Волині купують пальне, якого нема

На третій місяць війни черги на АЗС побили рекорд першого її дня. Водії чекають, щоб заправити авто по кілька годин поспіль. Таку картину можна спостерігати і на АЗС, де на табло по всіх позиціях пального висвічуються нулі. Як купують пальне, якого нема, дізнавалася «Сила правди».

Психологічна допомога. Де її отримати безкоштовно

Широкомасштабне вторгнення рф, безсумнівно, завдало відчутний удар по психіці кожної людини в нашій державі. Далеко не завжди є ресурси і час їхати на прийом до спеціаліста.

Онлайн освіта та платформи для навчання

24 лютого  без перебільшення внесло відчутні корективи в життя кожного з нас. Треба знаходити можливості для того щоб рости і розвиватися і вчитися новому, тому представляємо вам добірку навчальних програм та курсів, які допоможуть вам у цьому.  

Співбесіда Етичної ради з волинською суддею Плахтій пройшла в закритому режимі

6 травня 2022 року відбулася співбесіда з чинною членкинею Вищої ради правосуддя, колишньою суддею з Луцька Інною Плахтій. Вона пройшла в закритому режимі. Тобто без прямої трансляції в інтернеті, як це було зазвичай.