Прозорість, підзвітність та публічність: п’ять ЧаПів від посадовців волинських громад

Волинь – одна із лідерів децентралізації серед інших областей України. Так, в цілому створено 1029 об’єднаних територіальних громад. 54 з них розташовані на території Волині.
0

Як отримати податкову знижку на навчання?

Мало кому відомо, але на сьогодні законодавством надано можливість повернути частину коштів сплачених за навчання в дошкільних, позашкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) та вищої освіт. Про те хто має право на податкову знижку та порядок її отримання далі.
21

Застава для кандидата в мери Луцька зросте у 37 разів

Грошова застава для кандидата на посаду мера Луцька становить 283 тисячі 380 гривень. Така ж сума і для партії, щоб йти в міську раду.
16

В Рожищах затвердили Програму підтримки ідей жителів міста

100 тис. грн. – таку суму передбачили посадовці Рожищенської міської ради на реалізацію затвердженої нещодавно Програми підтримки ідей жителів міста Рожище на 2020-2021 роки.
135

Підприємцям Центрального ринку пропонують взяти участь у конкурсі проектів на облаштування території

Що буде із Центральним ринком у Луцьку? Про це дискутували на відкритому публічному заході, організованому Центром журналістських розслідувань «Сила правди». Участь у дискусії взяли підприємці Центрального ринку, представники Луцької міської ради, представники Волинської облспоживспілки, громадські активісти та журналісти.
43

Вмиколаїло: хто з політиків перевдягнувся у церкві у святого і займався гречкосійством

Напередодні та у День Миколая волинські депутати дарували дітям подарунки з емблемами партій та організовували для них свята. Народний депутат від “Слуги народу” Вячеслав Рубльов долучився до облаштування спортивного залу, а голова Луцької РДА Тарас Яковлєв перевдягнувся в церкві у Миколая та вручав подарунки у церкві. Не упустили можливість пропіаритись іменні благодійні фонди волинських нардепів Ігоря Палиці та Степана Івахіва.
32

На Волині «вчорашні» лісівники очолили приватні мисливські фірми, яким нещодавно «подарували» угіддя

Головні мисливствознавці державних підприємств «Маневицьке лісове господарство» і «Колківське лісове господарство» Микола Корець та Юрій Наглюк змінили роботу. Вони очолили приватні мисливські фірми, на користь яких нещодавно лісгоспи відмовились від угідь.
1 681

Стравінський-бренд: як молода громада з Волині приваблює відомих людей з усього світу

  • 16.12.2019
– Он там станьте на горбочок, і вже видно буде Польщу! Тут кілька сот метрів – і вже інша держава, – розповідає нам Володимир Терещук. Він мешкає в місті Устилузі і понад 40 років працює директором дитячої музичної школи й ледь не щодня проводить свій час у садибі відомого на увесь світ композитора Ігоря Стравінського.
138

Помічником волинського нардепа став “укропівець”, якого звинувачують у хабарництві

  • 11.12.2019
Керівник Сумської міської організації УКРОПу Олег Шестак, якого обвинувачують у хабарництві, став помічником волинського нардепа від "Слуги народу" Вячеслава Рубльова.
42

Нове життя старих пісень, або як до Луцька «Ukiez» приїжджав

  • 01.12.2019
21 листопада у Луцькому пабі «OLDSKULL» виступив гурт «Ukiez»
142