Партнерство «Відкритий уряд»: волинський погляд

Партнерство «Відкритий Уряд» - багатостороння міжнародна ініціатива, яка покликана об'єднати зусилля урядів та суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. На скільки ефективно реалізовані проекти цієї ініціативи в Україні? Що планується реалізувати у 2018 - 2020 роках?
6

Кому в Луцьку дають землю в оренду без аукціону?

У березні 2018 року в Луцькраді виник скандал щодо надання землі в місті під забудову без аукціону наближеній до депутатів фірмі.
363

Волинська «Батьківщина» орендує офіс у фірми-забудовника за ціною у 20 разів дешевше ринкової

Свій головний офіс у Луцьку Волинський обласний осередок ВО «Батьківщина» орендує у фірми відомого в області будівельника і колишнього депутата за ціною 5 грн/кв. м. у місяць. Таку щедрість бізнесмена партійці належним чином не зафіксували у своєму фінансовому звіті.
294

У Луцьку відкрили унікальний музей

Картини та особисті речі культового українського художника Миколи Кумановського тепер можна побачити в його іменному меморіальному музеї. Відкриття музею відбулося 14 липня  у КРЦ «Адреналін Сіті».
62

У волинській лікарні ще досконаліше досліджуватимуть серце

Допомогу світового рівня на новому обладнанні відтепер зможуть отримати пацієнти відділення серцево-судинних захворювань Волинської обласної клінічної лікарні.
11

Соціальний супровід і підтримка на робочому місці – новий проект для лучан з синдромом Дауна

17 липня у Луцьку презентували  проекту «Забезпечення соціального супроводу та підтримка на робочому місці дітей із синдромом Дауна». Реалізовуватимуть його громадська організація «Даун-синдром» спільно з Луцьким міським центром зайнятості.
43

За порушення в тендерах на Волині майже нікого не карають

Нове законодавство у сфері публічних закупівель нині дозволяє контролювати витрату бюджетних коштів не лише спеціалізованим службам, а й громадськості. Тож низка громадських організацій всеукраїнського та регіонального рівня активно моніторить систему закупівель Prozorro, контролюючи витрати бюджетних коштів. А як у цьому напрямку працюють державні служби, які зобов’язані контролювати і реагувати на порушення у закупівлях? Про це ми дізнавались у рамках проекту «Сприяння прозорості влади у Західній Україні».
40

Які фірми хочуть реконструювати амбулаторії на Волині?

На Волині розкрили тендерні пропозиції на ремонт і реконструкцію приміщень під амбулаторії.   
30

Театр «ГаРмИдЕр» кличе на перформанс і розповість про майбутній міжнародний фестиваль

Театр «ГаРмИдЕр» 21 вересня відкриє новий театральний сезон фестивалем театру за межами театру «Мандрівний вішак». 
13

Миттєвий аналіз крові — реальність на Волині

У Волинській області завдяки реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» лікарі за допомогою аналізаторів гематологічних зможуть швидше отримувати результати аналізу крові у пацієнтів.  
18