Десятки земельних ділянок і мільйони готівки: що задекларували депутати Луцькради за 2019 рік?

Станом на 1 квітня 2020 року депутати Луцької міської ради уже встигли задекларувати готівкових коштів на суму 1 млн 790 тис. грн, 82 тис. 500 американських доларів, 93 тис. євро, а також 9 житлових будинків, 20 квартир, 24 автомобілі та 27 земельних ділянок.
0

З 1 квітня починається медреформа вторинної ланки. Що це таке?

Медична реформа в Україні проходить у кілька етапів. Підписання декларацій із сімейним лікарем і запуск системи eHealth належали до реформування первинної ланки. Зміни в спеціалізованих лікарнях почнуться з 1 квітня ― цього дня стартує реформа вторинної. Що буде з лікарнями, пацієнтами та оплатою послуг ― пояснює hromadske.
0

[Цікава наука] Як виникають пандемії?

Ми живемо у дуже взаємопов’язаному і все більш глобалізованому світі. Завдяки міжнародним перельотам, люди і їхні захворювання можуть переміщатися у будь-яку точку світу за лічені години. Як тільки інфікована людина з’являється в якомусь місці, іноді все, що потрібно - це одне чхання, щоб вірус поширився по всій популяції.

Шукайте жінку: скільки кандидаток потрібно знайти партіям у Луцьку та на Волині

Наступні місцеві вибори у кожній п’ятірці партійного виборчого списку має бути щонайменше двоє кандидатів кожної статі, – пише Рух ЧЕСНО. Тобто гендерний мінімум для жінок і чоловіків становить 40%. Про це йдеться у Виборчому кодексі України, який нардепи ухвалили напередодні Нового року. Партійна система обов’язково діятиме на виборах до всіх рад, де кількість виборців перевищує 90 тисяч. До цього переліку потрапляють усі облради та 30 міських рад.

Секрети «таємної» атестаційної співбесіди луцького судді Андрія Подзірова

Суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Подзіров проходив співбесіду в рамках кваліфікаційного оцінювання на пільгових умовах. Якщо інші судді відповідають на питання ВККС під відеозапис, то для нього зробили виняток. Одначе це не допомогло йому успішно пройти атестацію. Що пішло не так, — з'ясовувала «Сила правди».
0

Чия техніка громила контейнери на Старому ринку Луцька і як насправді мав би проходити демонтаж

Про вечірні подій, які відбулися 4-го лютого на Центральному ринку Луцька;  про власників техніки, яку залучали для погрому, та коло осіб, які могли бути за її кермом пише у власному розслідуванні Центр журналістських розслідувань «Сила правди».
0

На прем’єру в «ГаРмИдЕр ангар-stage» приїхала Тимошенко

Неприйняття іншості, проблема відсутності співчуття, булінг, любов до оточуючого середовища  - про все це мали можливість подумати відвідувачі вистави «Морське» за п'єсою Людмили Тимошенко від театральної майстерні «ДогориДриґом».
0

Що думають депутати Луцькради про перенесення ринку «Центральний»??

29 січня 2020 року під час пленарного засідання Луцька міська рада прийняла рішення, яким розпочала процес демонтажу та перенесення частини ринку «Центральний» («Старий») із вул. Глушець, 1 на ринок «Новий». Позицію депутатів Луцької міської ради щодо цього процесу проаналізували представники ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» в рамках ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад». 
0

Луцьк доєднається до акції вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «Майдан. Боротьба триває»

У четвер, 20 лютого, - річниця подвигу Небесної сотні, яка поклала свої життя заради майбутнього мільйонів українців.
0

ТОП-11 хабарів 2019 року на Волині

  • 11.02.2020
За що тільки не давали та не отримували хабарі впливові волиняни у 2019 році: від вирішення земельних справ до отримання компенсацій за житло для АТОвців. 
0