“Літопис” життя активної волинської молоді

Молодь* – джерело енергії та ідей. Проте часто для їх реалізації бракує мотивації і відповідних знань. Що робити тоді?

Тіньовий автопарк головного лісівника Волині Олександра Кватирка

Головний лісівник Волині Олександр Кватирко з часу свого призначення на посаду начальника Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства жодного разу не декларував авто, яке б належало йому на праві власності, або ж було в користуванні. Усе б нічого, але мешкає чиновник у селі Гаразджа під Луцьком, отже мав би добиратися щодня на роботу громадським транспортом. Однак, замість тролейбуса заслужений лісівник України їздить дорогими іномарками з ексклюзивними номерами.

Луцьк: хто йде від “Свідомих” до міськради

Політична партія “Громадянський рух “Свідомі” першою офіційно представила своїх 42 кандидатів до Луцької міської ради та кандидатку в мери. До першої десятки списку потрапили помічники лідера партії, депутата Луцькради Андрія Покровського, працівники його компаній та медійники з його ЗМІ

Привітні люди, смачна їжа, активна молодь, або чому молодь переїжджає до Луцька?

Луцьк відкритий для всіх! Тут кожен може реалізувати себе та свої ідеї! А смачна їжа, ввічливі та привітні мешканці міста і активна молодь лише підсилюють інтерес до Луцька! Цього року з інших міст України до обласного центру Волині приїхало декілька активних молодих людей, які бачать себе та свій розвиток в Луцьку!

Дочасна агітація на Волині: скільки витратили та як рекламуються партії (оновлено)

Попри те, що офіційно виборча кампанія стартує 5 вересня, більшість політичних сил уже розпочала дочасну агітацію. Найактивнішими в доагітаційний період у Луцьку виявилися партії “За майбутнє” та “Слуга народу”. Місцева політсила “Громадянський рух “Свідомі” запевняє, що інформує про свою діяльність, а не розміщує політичну рекламу. Тим часом політичні партії в Луцьку здебільшого ще формують свої команди.

Шахрайство чи корупційна схема? Волинське озеро виставили на продаж

Озеро Грушівське на Волині виставили на продаж. 10 гектарів землі з дерев’яним будинком в прибережній смузі пропонують за 85 тисяч американських доларів. І це при тому, що озеро належить народу України, а земля під ним комунальна. Привласнення майна громади чи банальне шахрайство? Схему досліджував Центр журналістських розслідувань «Сила правди».

Реформа СБУ: міняємо шило на мило

  • 13.08.2020
Безпека разом із доступом до їжі та питної води є однією з найперших та базових потреб людини, задля досягнення яких почали виникати держави. Зараз її актуальність є ще більшою, оскільки без належного рівня безпеки годі й сподіватися на зростання добробуту та злагоди в суспільстві. Без неї країна не може розраховувати на залучення великих інвестицій та висококваліфікованих кадрів з-за кордону. Вона навпаки приречена на відплив людей та коштів доти, доки не забезпечить належного рівня захисту для людей та їхнього майна. Тому безпека є основою успіху держави.

Вийшло як завжди: фірма сина депутата відремонтує освітлення на 23 вулицях Луцька

У Луцьку – великий ремонт. Розпочали реконструкцію вуличного освітлення на понад 20 вулицях міста за понад 12 мільйонів гривень. Підрядником на тендерах обрали луцьку фірму, яка близька до депутата міської ради від партії «Укроп» Олександра Волинця.

Хто фінансував осередки партій на Волині у 2018-2019 роках

  • 12.08.2020
Рух ЧЕСНО проаналізував фінансові звіти партій на Волині та з'ясував, хто і які суми переказував їм протягом 2018-2019 років.

Декларації нардепів з Волині: 43 мільйони Івахіва і таємний транспорт Палиці

Найбагатшим і найбільшим заощадливим з-поміж волинських нардепів є Степан Івахів. У його декларації зазначено дорогі годинники Rolex, прикраси, одяг від Tiffany, Chanel, Damiani, яким віддає перевагу дружина депутата, картини та старовинна ікона XVIII століття.