Теплий бізнес: дружина керівника Держлісагентства гріє бюджетників

Протягом 2017-2018 років фірма дружини депутата Волиньради, керівника Держлісагентства України Володимира Бондара Світлани УТГК «Еско-Волинь» виграла більше 20 тендерів на постачання теплової енергії в освітні та медичні заклади. Лише один з них – на відкритих торгах.
0

Нове життя старого міста: у Луцьку відновлять унікальні історичні пам’ятки

Луцьк - багатий історичними пам'ятками, але є чимало унікальних локацій, які потребують масштабної реконструкції. Яскравими прикладами є Вежа Чарторийських та підвали Монастиря Єзуїтів, які в місті переважно відомі істориками, але меншою мірою лучанам та гостям Луцька.
268

Благодійні мільйони волинських лікарень

Суми благодійних внесків у найбільших волинських лікарнях коливаються від трьох до 20 мільйонів гривень. Сьогодні ж ми з'ясували скільки благодійних внесків отримали і на що витратили  Волинський онкодиспансер та Луцька міська лікарня.
244

Що чекає лучан і луцькі «жеки» після реформи житлово-комунального господарства?

Сьогодні у Луцьку працює чотири житлово-комунальних підприємства. Разом вони обслуговують близько тисячі багатоповерхівок у місті. Поступово витісняють із багатоповерхівок луцькі ЖКП новостворені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Це призводить до скорочення  працівників, доходів і прибутків комунальних підприємств. А торік Верховна Рада прийняла закон, який змінює правила на ринку житлово-комунальних послуг. Чи означає це, що ЖКП поступово зникнуть із життя лучан і що з’явиться взамін?
44

Луцький ботсад є і мусить бути, – Мінприроди

Луцький ботанічний сад колись мав зв'язки із сотнями ботанічних садів світу. Тут росли едельвейси, женьшень, сакура та інші унікальні рослини. Нині все по-іншому. Ця територія почала захаращуватися та стала прихистком для асоціальних елементів. Рослини, які в сукупності зробили це місце ботанічним садом, практично вимерли.
34


Оштрафували екс-директора фірми, яка ремонтує луцькі дороги. Що чекає головного комунальника?

Колишнього директора «Луцької дорожньої пересувної механізованої колони», яка щороку ремонтує десятки доріг в обласному центрі, засудили за підробку документів в змові із чиновниками Департаменту житлово-комунального господарства Луцька. Суд взяв до уваги каяття і присудив порушнику 4250 гривень штрафу.
398

Недоброчесні: хто з волинських суддів пройшов переатестацію?

Низький рівень довіри до судової гілки влади – ось з чим зіткнулася вся Україна після Революції Гідності. Очільники держави, політичних партій та органів державної влади анонсували судову реформу, яка і досі триває. Зокрема, протягом 2018 року проводиться кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді усіх суддів України. Під час кваліфікаційного оцінювання суддів перевіряють  їхню компетентність, професійну етику та доброчесність.
181

І політики і громадські активісти: волиняни візьмуть участь у всеукраїнській акції за виборчу реформу

  • 05.09.2018
Масштабна всеукраїнська акція за виборчу реформу відбудеться о 9:30 у четвер, 6 вересня, в Києві під стінами Верховної Ради. Вимагати ухвалення Виборчого кодексу будуть активістісти та політики з усієї України, в тому числі з Волині.
33

Фестиваль громадської активності «uCRAZYans» знову у Луцьку!

  • 05.09.2018

Минулого року ГО «Дивовижні» заразили лучан вірусом crazy, від якого поки немає вакцини, тому  фестивалю uCRAZYans у Луцьку знову бути!  «7 жовтня разом з Вами не менше 15 шалених громадських […]

38