В перший клас без конкурсу: нові правила для школярів

З 2018 року у школах вчитимуться першокласники, яким для вступу не треба проходити конкурси на перевірку знань, — пише hromadske.ua. Тепер першокласників набиратимуть у школи за територіальною приналежністю. Нові зміни спричинили нові проблеми: школи переповнюються заявами на вступ. На прикладі одного із спальних районів столиці, Громадське дізналось наскільки завантажені школи у спальних мікрорайонах та як дві школи можуть прийняти тисячу першокласників.
8

Волинська родина митників: дорогі авто, курортна земля

Державний інспектор Сергій Яковініч кілька років працює на Волинській митниці. Його матір відпрацювала на цій же митниці більше 20 років, майже чотири роки працює і дружина. За цей час у його родини з’явилося кілька чималих земельних ділянок і дороговартісні авто. Однак сам Сергій із дружиною не декларують жодного помешкання.
761Економіка – найпопулярніша, хімія – найдорожча: аналітики проаналізували напрями досліджень Міносвіти

Щороку Міністерство освіти та науки України проводить 1500 досліджень. Відповідно і бюджетних коштів у цій сфері на МОН виділяється чи не найбільше. У 2017 році сума, виділена з держбюджету перевищувала 1 млрд грн. Це – з 5 млрд грн загального фінансування наукових досліджень в Україні. В Інституті аналітики та адвокації з’ясували, як витрачали ці кошти.
9

Україна перша за розвитком науки та технологій: очікування та реальність

Такі результати опубліковані у рейтингу «The good country». Дослідження проводилося серед 163 країн. У день української науки – 19 травня спеціалісти Інституту аналітики та адвокації розповіли про сферу державних наукових досліджень в Україні та, що перешкоджає країні стати передовою.
8

За роки в податковій у волинського інспектора – дороге авто, квартира і два мільйони готівкою

Сім’я головного державного ревізора-інспектора Сергія Бондарука їздить на дорогій іномарці, має три земельних ділянки, три квартири та декларує готівкою валютних заощаджень на майже 2 мільйони гривень. Глава сімейства сім років працює у волинській податковій, а до того – в податковій міліції.
573

Волинські фіскали, яких судять за хабар у 400 тисяч, хочуть повернути заставу, бо не мають коштів на ліки

Екс-заступник начальника головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Руслан Вандьо та начальник відділу податкового та митного аудиту Віктор Полюхович, яких звинувачують у хабарництві, клопотали перед судом про перегляд запобіжного заходу. Слухання справи відбулося 7 травня у Луцькому міськрайонному суді.
341

Політики та активісти Волині вимагають негайного ухвалення виборчої реформи

  • 16.05.2018
15 травня у Луцьку представники політичних партій «Громадянська позиція», Громадський рух «Народний контроль», «Національний корпус», «Самопоміч», ВО «Свобода», Рух нових сил Михайла Саакашвілі разом із активістами ГО «Центр UA» закликали Парламент ухвалити в другому читанні та в цілому проект Виборчого кодексу (№3112-1), що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.
22

Ремонти за схемою: як у Підгайцях «свої» підприємці ремонтують вулиці

У селі Підгайці Луцького району чи не кожен метр вулиць та тротуарів викладений асфальтом чи бруківкою. Подекуди бруківкою викладені навіть під’їзди у двори та до будинків. Задоволені цією розкішшю і мешканці, і сільська рада. Адже ремонти сільрада замовляє у місцевих підприємців, уникаючи проведення відкритих торгів. Задоволені такими ремонтами і підприємці, які отримують за це мільйони.
196