Поговорили наживо: патрульні розповіли молоді про робочі будні та життя поза службою

Луцькі патрульні поліцейські продовжують знайомитися із волинською молоддю та розповідати про особливості своєї професії. Закликати їх бути уважними та небайдужими до правопорушень, які вони бачать на вулиці, в сусідів, удома.
0

«Божі мухи»

  • 15.12.2017
Солодке золото
0

ЗАБОРОНИТИ НЕ МОЖНА ДОЗВОЛИТИ

Дедалі більше батьків відмовляються вакцинувати своїх дітей. Вони не довіряють сучасній медицині і йдуть на ризик: ліпше без щеплень узагалі, ніж із ускладненнями після них.
17


Декомунізація та СНУ: хто переміг?

Скандал, який розгорівся на юридичному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, швидко підняв галасу у суспільстві. Інформація розійшлася по країні та набула розголосу. Хто ж перміг: декомунізація чи університет?
49


Презентували підсумки проекту «Діти Сонця. Один день на роботі»

5 грудня у Луцьку «Громадське. Волинь» презентувало підсумки проекту «Діти Сонця. Один день на роботі». Проект тривав півроку і був підтриманий Кампанією проти дискримінації і Міжнародним фондом Відродження.
70

«Пес Бім знайшов нових господарів», – Дана Новарчук

Луцький пес Бім, якого днями через чиюсь скаргу забрали до КП «Ласка», знайшов нових господарів. Про це у коментарі журналістці «Громадське. Волинь» повідомила очільниця цього комунального підприємства Богдана Новарчук.
22

Мігасу дали 4,5 роки за збитого хлопчика

У вівторок, 5 грудня, відбулося завершальне засідання у розгляді кримінальної справи щодо ДТП, яке вчинив лучанин Володимир Мігас. Суд виніс вирок - 4 з половиною роки позбавлення волі.
72

«Громадське.Волинь» підсумовує результати проекту «Діти сонця»

5 грудня у Луцьку відбудеться фінальна презентація соціального відеопроекту «Громадського.Волинь» - «Діти Сонця. Один день на роботі». Під час заходу ви познайомитеся з героями шести відеофільмів про можливості молоді з синдромом Дауна реалізувати своє право на працю, бути корисними суспільству і самореалізуватися. 
9