Пораненого зубра не врятували

Пораненого зубра не врятували

Ввечері, 8 лютого, в 36-му кварталі Муравищанського лісницва на території ТзОВ «Майдан мисливський» виявили мертвого зубра.

Про це повідомив директор приватного мисливського господарства Ігор Миколайчук та працівники управління екології. На місце смерті загиблої червонокнижної тварини виїхали ветеринари, працівники екоінспекції, Звірівського мисливського господарства, Управління екології та НПП «Цуманська пуща».

Нагадаємо, що 19 січня працівники НПП «Цуманська пуща» повідомили, що виявили зубра чоловічої статі, який кульгав на задню праву ратицю і час від часу прилягав на землю. Опісля розголосу у деяких ЗМІ з‘являлася інформація, що зубра врятували. Його, нібито, намагалися приспати транквілізатором для огляду рани. Та цього так ніхто з відповідальних структур не зробив.

Труп зубра 9 лютого оглянули ветеринари. Як каже Ігор Миколайчук, попередньо причиною смерті назвали абсцес та сепсис, тобто зараження крові. Після розтину ратиці виявили, що рана зубра гноїлася від чого почала розкладатися кістка. Через зараження крові органи тварини не витримали та відмовили.

Наразі коментарі ветеринарів невідомі. За словами директора «Майдану мисливського» зубр не мав механічного поранення. Тварині було 5 років. Це був молодий самець.

Більше інформації та відео з місця події чекайте згодом на сайті «Громадське.Волинь».