Поліщук дав грамоту голові виборчої комісії, яка оголосила його мером Луцька

Поліщук дав грамоту голові виборчої комісії, яка оголосила його мером Луцька

Голова Луцької міської територіальної виборчої комісії Марія Парфенюк отримала грамоту за сумлінну працю від мера Луцька Ігоря Поліщука. Приурочили таку нагороду до п’ятдесятиріччя Парфенюк 8-го лютого.

«За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість при виконанні службових обов’язків, а також з нагоди особистого ювілею», — йдеться у розпорядженні міського голови про нагородження грамотою.

Як повідомляє “Сила правди” Марія Парфенюк — завідувачка бюро комп’ютерного набору та копіювальної техніки господарського-технічного відділу Луцької міської ради. Окрім цього, вона є головою Луцької міської територіальної виборчої комісії від партії «За майбутнє».

Марія Парфенюк на святкуванні свого дня народження з почесною грамотою. Фото зі сторінки у Фейсбуці.

До виборчого процесу у Луцьку Марія Парфенюк причетна з президентських виборів 2010-го, коли вперше була секретаркою Окружної виборчої комісії в Луцьку за поданням кандидата Віктора Януковича. Згодом, у 2014-му, на парламентських виборах вона була членкинею комісії цього ж округу від партії «Наша Україна» та заступницею голови округу під час позачергових президентських виборів за поданням кандидата Петра Порошенка. У 2019-му під час президентських виборів Марія Парфенюк головувала у виборчому окрузі по Луцьку за поданням кандидата Володимира Зеленського. На парламентських виборах того ж року була просто членкинею виборчої комісії округу від «України майбутнього». І на місцевих виборах 2020-го очолила виборчу комісію від «За майбутнє», яка й набрала найбільшу кількість голосів і зробила мером Луцька свого кандидата.

Як голова ТВК саме Марія Парфенюк вручала мандати новоспеченим депутатам Луцької міської ради та урочисто оголошувала міським головою міста Ігоря Поліщука.

До слова, Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради вже оголосив закупівлю на друкарські послуги й збирається впродовж року надрукувати 4 224 одиниці грамот, сертифікатів і подяк. Витратити на це готові 42 900 гривень. До 18 лютого прийняття тендерних пропозицій триває.

 

Центр журналістських розслідувань “Сила правди”