Поговорили наживо: патрульні розповіли молоді про робочі будні та життя поза службою

Луцькі патрульні поліцейські продовжують знайомитися із волинською молоддю та розповідати про особливості своєї професії. Закликати їх бути уважними та небайдужими до правопорушень, які вони бачать на вулиці, в сусідів, удома.

Фото УПП

Зустріч правоохоронців із студентами Луцького вищого професійного училища № 9 про своє життя та роботу відбулася у п’ятницю, 15 грудня, у рамках проекту ПОЛіС «Жива бібліотека» у обласній бібліотеці для юнацтва.

За словами головного методиста бібліотеки Оксани Романюк проект  діє у 14 містах України. Як зазначають організатори, мета проекту – консолідація місцевої громади з поліцією, аби люди ставали законослухняними і не були байдужими.

Діалоги з патрульними влаштували у форматі гри. Студенти ділилися на групи. У кожній було по одному патрульному. Його завданням було розповісти про свою роботу, про себе як особистість, та загалом про життя. На розмову виділяли 10 хвилин. Потім звучав сигнал – і поліцейські пересідали до наступної групи.

Фото УПП

Окрім розмов була і демонстрація соціальних роликів — профілактика злочинних дій. Т.в.о. інспектора зі зв’язків із громадськістю Ольга Шмігель розповіла про типові побутові порушення серед громадян. Особливу увагу вона приділила проблемі домашнього насилля та порушенням громадського порядку.

«Ці заходи організовуються для того, щоб молодь розуміла трішки, що таке взагалі поліція і, що поліція – це такі самі друзі, які можуть прийти на допомогу не тільки в критичний момент. До нас можна звернутися і за порадою» — наголосила  Ольга Шмігель.

В кінці заходу патрульні роздали брендовану продукцію патрульної поліції найактивнішим присутнім і закликали усіх бути законослухняними громадянами.

Фото УПП
Фото УПП

Довідка:

Волинська обласна бібліотека для юнацтва та Патрульна поліція Луцька співпрацюють у проекті «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота) із грудня 2017 року до квітня 2018 року. Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку прав (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.