«Під градом змін» № 19

У останньому випуску телепередачі «Під градом змін» у цьому 2015 році ми мали можливість познайомитися ближче із керівником патрульної поліції міста Луцька, а також дізнатися, де працевлаштовуються десятки переселенців зі Сходу на Волині й бійці АТО.
0

«Під градом змін»: як працює нова патрульна поліція у Луцьку? Де працюють переселенці на Волині?

  • 24.12.2015
У останньому випуску телепередачі «Під градом змін» у цьому році ми матимемо можливість познайомитися ближче із керівником патрульної поліції міста Луцька, а також дізнатися, де працюють десятки переселенців зі Сходу на Волині.
0

Фабрика святого Миколая готує подарунки для понад тисячі дітей

Волонтерська ініціатива Фабрика святого Миколая готує подарунки для більше, ніж тисячі дітей з усієї Волині.
0

«Під градом змін» № 18

  • 17.12.2015
Цього четверга, 17 грудня, чекайте на новий випуск телепередачі «Під градом змін». Будемо аналізувати наприкінці 2015-го, чи відбулася люстрація на Волині? А другу частину випуску присвятимо найближчому новорічному святу – Дню святого Миколая.
0

«Під градом змін»: не здійснена люстрація; чи прийде до маленьких волинян Миколай?

  • 17.12.2015
Цього четверга, 17 грудня, чекайте на новий випуск телепередачі «Під градом змін». Будемо аналізувати наприкінці 2015-го, чи відбулася люстрація на Волині? А другу частину випуску присвятимо найближчому новорічному святу - Дню святого Миколая.
0

«Під градом змін» № 17

  • 10.12.2015
Верховна Рада України має намір прийняти законопроект щодо змін у спрощену систему оподаткування. Підприємці дуже критично реагують на це, в тому числі і волиняни, які мають малий та середній бізнес. Тим часом і далі працює волонтерський рух і в нашій області. Проходить час і настає процес осмислення та аналізу. Більше про це дивіться у телепередачі «Під градом змін».
0

«Під градом змін»: що чекати малому і середньому бізнесу Волині від нових законів; ціна волонтерства

  • 09.12.2015
Верховна Рада України має намір прийняти законопроект щодо змін у спрощену систему оподаткування. Підприємці дуже критично реагують на це, в тому числі і волиняни, які мають малий та середній бізнес. Тим часом і далі працює волонтерський рух і в нашій області. Проходить час і настає процес осмислення та аналізу. Більше дивіться у телепередачі «Під градом змін».
0

Як живе Зимненська об’єднана громада?

  • 07.12.2015
У рамках телепередачі «Під градом змін» журналісти «Громадського.Волинь» відвідали Зимненську територіальну громаду. Вона входить у п'ять тих, які утворилися та обрали собі голів на місцевих виборах 25 жовтня.
0

«Під градом змін» № 16

Життя новостворених об’єднаних громад та переселенців з Луганщини і Донбасу цікавитимуть нас у наступному випуску телепередачі «Під градом змін».
0

«Під градом змін»: як живуть нові об’єднані громади та переселенці на Волині?

  • 03.12.2015
Життя новостворени[ об'єднаних громад та переселенців з Луганщини і Донбасу цікавитимуть нас у наступному випуску телепередачі «Під градом змін».
0