«Під градом змін»: ЖКП, ОСББ та нові депутати

«Під градом змін»: ЖКП, ОСББ та нові депутати

У наступному випуску телепередачі «Під градом змін» ми знову розглянемо дві теми. Попередні результати місцевих виборів у Волинській області. А також спробуємо зрозуміти, у яких побутових ситуаціях краще ОСББ чи ЖКП.

У першій половині нашого випуску ми обговоримо попередні дані щодо місцевих виборів у Волинській області. Яка політична партія відтепер матиме найбільше представництво у місцевих радах і, яким чином це позначиться на політиці регіону?

Про це будемо говорити із головою Комітету виборців України у Волинській області Юрієм Кресаком.

У другій половині телепередачі ми шукатимемо відповідь на запитання: чим кращі ОСББ, а чим ЖКП? Як досягти хорошого господарювання у багатоквартирних будинках?

Про це будемо говорити із:

– очільником Ради ОСББ на Волині Петром Лавринюком.

– директором житлово-комунального підприємства № 3 Русланом Юлдашевим

Доєднуйтеся до розмови під час ефіру, пишучи коментарі під публікацією прямої трасляції. Якщо ж ви не можете дивитися нас у заданий час, пишіть свої запитання під цією публікацією. Усі запитання будуть прочитані у студії.

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складається із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області. 

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»