«Під градом змін»: як живуть нові об’єднані громади та переселенці на Волині?
Життя новостворених об’єднаних громад та переселенців з Луганщини і Донбасу цікавитимуть нас у наступному випуску телепередачі «Під градом змін».
Дивіться ефір телепередачі о 18:30 традиційно у четвер, 3 грудня, на нашому сайті.
Що б не казали про децентралізацію, а вона відбувається і буде відбуватися. На Волині було створено п’ять об’єднаних громад. Це із 159, які виникли по всій країні. Повна зміна управління, бюджету та контролю над ними – таке уже відубувається із новоствореними адміністративно-територіальними одиницями. З якими проблемами уже стикаються новообрані, 25 жовтня, очільники громад? Чи легко буде їм у 2016-му? Скільки громад буде ще створено у нашій області, і як це вплине на життя волинян?
Про це більше будемо говорити із керівником Офісу реформ у Волинській області Анатолієм Пархом’юком.
У другій частині програми ми перемкнемося на не менш важливе та актуальне питання – життя переселенців. Для Редвана Зекір’яєва та Яни Агеєвої, які цього четверга завітають до нашої студії, життя вже ділиться на періоди «до» і «після». Вони не з книжок знають, що означає війна і як це – зриватися з місця, де все було таким дорогим і рідним, їхати у «бандерівські» краї, починати все з «нуля». З ними ми поговоримо про те, як живеться переселенцям на Волині, чи вдалося їм працевлаштуватися й адаптуватися до нових обставин життя.
Доєднуйтеся до розмови під час ефіру, пишучи коментарі під публікацією прямої трасляції. Вона буде активна з 18:00. Якщо ж ви не можете дивитися нас у заданий час, пишіть свої запитання під цією публікацією. Усі запитання будуть прочитані у студії.
«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складається із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області.
Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».