«Під градом змін» № 16

Життя новостворених об’єднаних громад та переселенців з Луганщини і Донбасу цікавитимуть нас у наступному випуску телепередачі «Під градом змін».

Дивіться ефір телепередачі о 18:30 традиційно у четвер, 3 грудня, на нашому сайті.

Що б не казали про децентралізацію, а вона відбувається і буде відбуватися. На Волині було створено п’ять об’єднаних громад. Це із 159, які виникли по всій країні. Повна зміна управління, бюджету та контролю над ними – таке уже відубувається із новоствореними адміністративно-територіальними одиницями. З якими проблемами уже стикаються новообрані, 25 жовтня, очільники громад? Чи легко буде їм у 2016-му? Скільки громад буде ще створено у нашій області, і як це вплине на життя волинян?

Про це більше будемо говорити із керівником Офісу реформ у Волинській області Анатолієм Пархом’юком.

У другій частині програми ми перемкнемося на не менш важливе та актуальне питання – життя переселенців. Для Редвана Зекір’яєва та Яни Агеєвої, які цього четверга завітають до нашої студії, життя вже ділиться на періоди «до» і «після». Вони не з книжок знають, що означає війна і як це – зриватися з місця, де все було таким дорогим і рідним, їхати у «бандерівські» краї, починати все з «нуля». З ними ми поговоримо про те, як живеться переселенцям на Волині, чи вдалося їм працевлаштуватися й адаптуватися до нових обставин життя.

Доєднуйтеся до розмови під час ефіру, пишучи коментарі під публікацією прямої трасляції. Вона буде активна з 18:00. Якщо ж ви не можете дивитися нас у заданий час, пишіть свої запитання під цією публікацією. Усі запитання будуть прочитані у студії.

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складається із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області. 

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»