«Під градом змін»: як працює нова патрульна поліція у Луцьку? Де працюють переселенці на Волині?

«Під градом змін»: як працює нова патрульна поліція у Луцьку? Де працюють переселенці на Волині?

У останньому випуску телепередачі «Під градом змін» у цьому 2015 році ми матимемо можливість познайомитися ближче із керівником патрульної поліції міста Луцька, а також дізнатися, де працюють десятки переселенців зі Сходу на Волині.

Дивіться телепередачу на сайті Громадського.Волинь наживо о 18:30.

У першій частині випуску ми матимемо екслюзивне інтерв’ю із головним поліціянтом Луцька Антоном Цюцюрою. Не місцевий поліцейський, який керує охороною громадського порядку обласного центру Волині. Хто він? І який він?

У другій частині випуску  у нашу студію завітає координатор Центру зайнятості вільних людей в м. Луцьк Аза Голощапова. З нею ми обговоримо проблему працевлаштування людей, які зазнали політичних репресій, або втратили роботу через військові дії в країні. Розмова на цю тему розпочнеться о 19:00.

Якщо у вас будуть запитання, чекаємо на них у ваших коментарях до анонсу події, або ж уже під час прямого ефіру пишіть під трасляцією свої запитання.

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складається із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області. 

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»