«Під градом змін»: що чекати малому і середньому бізнесу Волині від нових законів; ціна волонтерства

«Під градом змін»: що чекати малому і середньому бізнесу Волині від нових законів; ціна волонтерства

Верховна Рада України має намір прийняти законопроект щодо змін у спрощену систему оподаткування. Підприємці дуже критично реагують на це, в тому числі і волиняни, які мають малий та середній бізнес. Тим часом і далі працює волонтерський рух і в нашій області. Проходить час і настає процес осмислення та аналізу. Більше про це дивіться у телепередачі «Під градом змін».

Програма виходить тридиційно щочетверга, о 18:30. Наступний випуск буде 10 грудня.

У першій частині випуску нашим гостем буде громадський активіст Руслан Теліпський. Ми поговоримо про волонтерство в Україні і за кордоном. Що є волонтерство: сподвижництво чи спосіб самореалізації?

Другу частину телепередачі присвятимо підприємництву. Що чекає на малий і середній бізнес в Україні? Це питання турбує і волинських бізнесменів. Президент України Петро Порошенко зобов’язав профільне Міністерство та Верховну Раду прийняти зміни до податкового кодексу до нового 2016-го року. Нині є два законопроекти, та обидва вони передбачають підвищення податкової ставки. У середу, 9 грудня, підприємці з усієї України протестували проти змін, які вдарять по їх бізнесу. Серед них були і волиняни. Закон тільки розглядали у першому читанні, тому передують серйозні дискусії, щоправда, ненадовго. Більше про участь у мітингу та свою позицію розповість луцький підприємець, громадський активіст Олександр Ніколайчук.

Також доєднається до розмови голова громадської організації «Асоціація бізнесу Волині» Ігор Дильов.

Доєднуйтеся до розмови під час ефіру, пишучи коментарі під публікацією прямої трасляції. Вона буде активна з 18:00. Якщо ж ви не можете дивитися нас у заданий час, пишіть свої запитання під цією публікацією. Усі запитання будуть прочитані у студії.

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складається із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області. 

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»