«Під градом змін»: не здійснена люстрація; чи прийде до маленьких волинян Миколай?

«Під градом змін»: не здійснена люстрація; чи прийде до маленьких волинян Миколай?

Цього четверга, 17 грудня, чекайте на новий випуск телепередачі «Під градом змін». Будемо аналізувати наприкінці 2015-го, чи відбулася люстрація на Волині? А другу частину випуску присвятимо найближчому новорічному святу –  Дню святого Миколая.

Дивіться нас у прямому ефірі о 18:30 на сайті «Громадського.Волинь».

Про люстрацію, яка так і лишилася гаслом, перестановки політичних доданків й реакцію суспільства на процеси, що відбуваються в країні та області, йтиметься у передачі «Під градом змін». О 18:30 до нашої студії завітає політолог, викладач, учасник АТО Тарас Літковець.

О 19:00 ми дізнаватимемося, чи до всіх маленьких волинян прийде святий Миколай. Координатор його майстерні, громадський активіст Володимир Бут-Гусаїм розповість нам більше.

Традиційно чекайте і на огляд подій за тиждень від четверга до четверга.

Якщо у вас будуть запитання, чекаємо на них у ваших коментарях до анонсу події, або ж уже під час прямого ефіру пишіть під трасляцією свої запитання.

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складається із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області. 

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»