«Під градом змін» № 6

Місцеві вибори спричиняють чи не найбільший ажіотаж серед усіх видів виборів в України. Сотні кандидатів, десятки партій, щоразу новий закон та виборча система. Чи простий виборець зорієнтуватися у всіх цих змінах та навалі агітаційної інформації? Які недоліки системи, що про понує нам новй Закон? Та де напартачили уже політичні партії та члени виборчих комісій?

Про це ми говоримо у прямому ефірі телепередачі «Під градом змін» із гостями:

Ольгою Наход, експертом з виборчого законодавства

Людмилою Хомич, координатором Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області

Якщо у вас є запитання, коментарі до телепередачі, ви можете залишати їх під публікацією ефіру. Усі запитання будуть оголошені під час трансляції телепередачі.

Наступна телепередача вийде у четвер, 24 вересня, о 18:30. Відео можна буде переглянути на головній сторінці нашого сайту у прямому ефірі.

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складається із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області. 

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»