«Під градом змін» № 19

У останньому випуску телепередачі «Під градом змін» у цьому 2015 році ми мали можливість познайомитися ближче із керівником патрульної поліції міста Луцька, а також дізнатися, де працевлаштовуються десятки переселенців зі Сходу на Волині й бійці АТО.

У першій частині випуску ми мали екслюзивне інтерв’ю із головним поліціянтом Луцька Антоном Цюцюрою. Не місцевий поліцейський, який керує охороною громадського порядку обласного центру Волині. Хто він? І який він?

У другій частині випуску  у нашу студію завітала координаторка Центру зайнятості вільних людей в м. Луцьк Аза Голощапова. (Проект Центру реалізовується за підтримки USAID UCBI.) З нею ми обговорили проблему працевлаштування людей, які зазнали політичних репресій, або втратили роботу через військові дії в країні.

Дивіться більше у телепередачі.

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складається із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області. 

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»