«Під градом змін» № 18

Цього четверга, 17 грудня, у новому випуску телепередачі «Під градом змін» ми аналізували наприкінці 2015-го, чи відбулася люстрація на Волині? У другій частині випуску присвятли увагу найближчому новорічному святу –  Дню святого Миколая.

Про люстрацію, яка так і лишилася гаслом, перестановки політичних доданків й реакцію суспільства на процеси, що відбуваються в країні та області, йшлося у передачі «Під градом змін». О 18:30 до нашої студії завітав політолог, викладач, учасник АТО Тарас Літковець.

О 19:00 ми дізнавалися, чи до всіх маленьких волинян прийде святий Миколай. Координатор його майстерні, громадський активіст Володимир Бут-Гусаїм розповів нам більше про Фабрику святого Миколая.

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складається із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області. 

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»