«Під градом змін» № 14

Про Майдан і реформу поліції ми спілкуватися у цьому випуску телепередачі «Під градом змін», в четвер, 19 листопада.

Наближається друга річниця Євромайдану. Що ми здобули, а що програли? Своїми думками з нами поділилася активістка Луцького Майдану: Мая Москвич та Микола Собуцький.

Як відбувається перехід міліції у поліцію, чи всі волинські правоохоронці стануть поліцейськими, як місцеві активісти долучаються до охорони громадського порядку в Луцьку. Ви почули коментарі т.в.о. начальника Головного Управління Національної поліції у Волинській області Петра Шпиги, а також до нашої студії завітав активіст «Самооборони Волині» Сергій Рижков.

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складається із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області. 

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»