Петиція про заборону росіянам в’їжджати в Україну набрала 25 тисяч голосів. Тепер її має розглянути Зеленський

Петиція про заборону росіянам в’їжджати в Україну набрала 25 тисяч голосів. Тепер її має розглянути Зеленський

Петиція на сайті президента України, яка пропонує заборонити чи обмежити російським громадянам в’їзд на територію країни, 11 листопада набрала необхідні 25 тисяч голосів. Тепер її має розглянути Володимир Зеленський.

Так, станом на вечір 11 листопада її підписали понад 25 300 людей.

Про це інформує hromadske.

Автор петиції — активіст Сергій Стерненко. Він пропонує президенту заборонити громадянам Росії в’їзд до України чи запровадити візовий режим з РФ.

«З метою захисту громадян України та національної безпеки держави в умовах збройної агресії РФ проти України, що триває, ініціювати запровадження заборони для громадян РФ на відвідування території України або запровадження візового режиму», — пропонується в петиції.

Зареєстрували її 2 листопада, тобто необхідні голоси звернення набрало за неповних 9 діб.

Відповіді президента наразі ще немає.

Петиція про заборону концертів

Наприкінці жовтня Зеленський відповів на петицію телеведучого та продюсера Ігоря Кондратюка про повну заборону концертів артистів із Росії до повернення окупованого Криму й Донбасу.

Президент відповів, що зараз існує така процедура: Міністерство культури України за поданням СБУ, РНБО або Національної ради з питань теле- та радіомовлення складає перелік людей, які створюють загрозу нацбезпеці.

Водночас він дав доручення уряду, РНБО та СБУ проаналізувати пропозиції в петиції та дослідити можливістьпосилення відповідальності за порушення закону про гастролі російськими артистами.

 

 

 

 

 

Борис Ткачук