«Пес Бім знайшов нових господарів», – Дана Новарчук

«Пес Бім знайшов нових господарів», – Дана Новарчук

Луцький пес Бім, якого днями через чиюсь скаргу забрали до КП «Ласка», знайшов нових господарів. Про це у коментарі «Громадське. Волинь» повідомила очільниця цього комунального підприємства Богдана Новарчук.

Нагадаємо, що пес Бім – улюбленець багатьох лучан, якого часто можна було зустріти на  вулиці Лесі Українки. 4 грудня через чиюсь скаргу собаку забрали на утримання до комунального підприємства «Ласка». Цей факт викликав обурення у багатьох мешканців обласного центру. За їх словами, вони не довіряють працівникам цього комунального підприємства,  адже ті недобросовісно поводяться з тваринами. У мережі Facebook навіть розпочалася кампанія «Врятуй Біма» на підтримку пса.

 Як повідомила керівниця КП «Ласка» Богдана Новарчук, станом на середу, 4 грудня, пса забрали нові господарі, які проживають у власному будинку за Луцьком.

«Ми сьогодні завезли його в сім’ю. Члени цієї родини до нас зателефонували і сказали, що загубили подібного песика. Навіть, якщо це не їх, вони будуть раді взяти його в свою сім’ю. Сподіваюся, що  вони прислухаються до моєї поради та певний період часу не будуть випускати його самого на прогулянку.  В них подвір’я велике, загороджене, але пес може брати бар’єр до 3 метрів висотою. Особливо, коли тварина не знає, де опинилася. Тим паче він довго жив на вулиці, потім його зарбали до нас,  а тепер в нього нові господарі. В собаки нині стрес, тому він має пройти адаптаційний період від двох днів до двох місяців», – повідомила поварчук.