Перший на Волині екологічний кіноперегляд проведуть у Луцьку

«Ви досі не крутите падалі? Тоді ми йдемо до вас!», – так звучить заклик сідлати свої велосипеди та крутити педалі у вірусному відео, поширеному волинянами у соціальних мережах. У нашому сюжеті ми з’ясовуємо, хто ж насправді ховається за маскою таємничого Педаліо Крутіні, та що він хотів сказати цим дивним роликом.

«Це така смішна вірусна реклама, де ми вирішили покепкувати просто, щоб люди подивилися, посміялися. Навмисно зроблено, що це ніби має непрофесійний підхід, і показати, що це ми не сильно готувалися до цього», – каже творець ролику, керівник анімаційної студії «Імаго» Леонід Тивонюк.

А рекламує цей ролик екологічні кіноперегляди, які відбуватимуться в Луцьку з початку листопада. У інтерв’ю «Громадському. Волинь».  Волинь Леонід зізнається, що перший кіноперегляд запланований на 17 листопада. Лучани зможуть подивитися фільми від енергії, «накрученої» педалями їхніх велосипедів.

Велосипеди кріпитимуться до спеціально виготовленої конструкції, яка подаватиме електроенергію до проектора. За словами організатора, акція має три основні завдання: зберегти екологію, використовуючи альтернативну енергію; покращити здоров’я, крутячи педалі свого велосипеду, і подивитися гарне кіно.