Перший батальйон тероборони Волині називають «дивізіоном безсмертних»

Перший батальйон тероборони Волині називають «дивізіоном безсмертних»

Перший батальйон територіальної оборони Волині наразі вже 60 днів перебуває на першій лінії оборони у зоні АТО. За стійкість вороги називають їх «дивізіоном безсмертних».

Про це повідомив перший заступник голови Волинської облради Олександр Пирожиик під час сесії ради у п’ятницю, 21 листопада.

Він каже, що з 14 по 18 листопада був на Сході, особисто спілкувався із бійцями та місцевими мешканцями. Саме від останніх почув про такий «титул» волинян.

За його словами, тербатальйонівці не задоволені тим, що вони постійно на першій лінії оброни та живуть у польових умовах, а натомість підрозділи армії перебувають на другій та третій лінії. Строк перебування бійців на Сході – вже 60 днів замість передбачених 45, – стверджує Пирожик.

Через нього бійці передали вимогу пояснити, до якої дати вони мають бути на передовій, щоб відповідно підготуватися. «Якщо вони будуть знати, що перебувають до 30 листопада, то вони будуть там стояти, якщо вони будуть до 30 грудня, то будуть будувати укріплення, щоб триматися до 30 грудня. Але їм потрібна конкретна дата», – каже Пирожик.

Також він додав, що бійці не мають достатньо теплих берців, одягу, зокрема штанів, бронетехніки та бронебійних засобів.

Питання бійців Першого тербатальйону також стосувався запит депутата Віктора Прокопчука. Він запропонував підтримати звернення до Петра Порошенка щодо встановлення конкретних строків ротації підрозділу.

Запити Пирожика та Прокопчука підтримали більшістю голосів.