МИРНИЙ ВОЇН

Як переселенець з Луганська переїхав на Волинь і створив унікальну в світі інформаційну базу про війну на Сході України.
0

У Луцьку радились, як вирішити проблеми переселенців

У Луцьку організували круглий стіл на тему «Робота державних органів з внутрішньо переміщеними особами - досвід Луцька та Харкова». Учасники заходу обговорювали, як вирішити основні проблеми вимушених переселенців. Зустріч відбулася у п’ятницю, 28 жовтня.
0

У Луцьку триває акція «Відкладений хліб»

«Віддай, якщо можеш. Прийми, якщо хочеш», - під таким девізом у Луцьку триває акція «Відкладений хліб» від «ТЕРЕМНО».
0

Переселені. Сім’я Ткачових

Ми продовжуємо серію сюжетів про те, як живеться у Луцьку внутрішньо переміщеним особам, з якими труднощами їм доводиться стикатися та як вони будують нове життя на західній Україні.
0

Переселені. Тельманове

«Громадське.Волинь» продовжує серію сюжетів про життя внутрішньо переміщених осіб у Луцьку. Героями цього випуску стала родина Муль. Тетяна з чоловіком Миколою живуть у Луцьку більше року. На Волинь вони приїхали із селща Тельманове, що на Донеччині. У населеному пункті велися активні бойові дії. Снаряд влучив у багатоповерхівку, де проживала сім’я.
0

Переселені. Луганськ

Наш сюжет про те, як живеться у Луцьку внутрішньо переміщеним особам, з якими труднощами їм доводиться стикатися та як вони будують нове життя на західній Україні.

Переселені. Офіцери не плачуть

«Громадське.Волинь» продовжує серію сюжетів про життєві історії та проблеми переселенців, яких доля закинула на Волинь.
0

Переселені. Горлівка

Наш сюжет про те, як живеться у Луцьку внутрішньо переміщеним особам, з якими труднощами їм доводиться стикатися та як вони будують нове життя на західній Україні.