Переселені. Тельманове

«Громадське.Волинь» продовжує серію сюжетів про життя внутрішньо переміщених осіб у Луцьку. Героями цього випуску стала родина Муль. Тетяна з чоловіком Миколою живуть у Луцьку більше року. На Волинь вони приїхали із селща Тельманове, що на Донеччині. У населеному пункті велися активні бойові дії. Снаряд влучив у багатоповерхівку, де проживала сім’я.

Тетяна – матір чотирьох дітей. Найстарша дівчинка навчається в Маріуполі. Сини Микола та Сергій ходять до школи. Найменша донька Марійка народилася уже на Волині.

Сім’я знімає у місті однокімнатну квартиру і з труднощами живе на обмеженому просторі. Тетяна пояснює, що на більше державних коштів не вистачає. Наразі жінка в декреті. Її чоловік Микола не може виконувати важку роботу, бо має групу інвалідності. 

Тетяна Муль, попри все, повна оптимізму стосовно майбутнього їхньої родини та всієї України. Сім’я потребує двохярусне ліжко для своїх синів. 

Про повернення на Донеччину сім’я говорить не дуже впевнено. Кажуть, що якби мали тут своє житло, або хоча б можливість на нього заробляти, то залишилися б на Волині.