Переселені. Сім’я Ткачових

Ми продовжуємо серію сюжетів про те,  як живеться  у Луцьку внутрішньо переміщеним особам, з якими труднощами їм доводиться стикатися та як вони будують нове життя на західній Україні.

Сім’я Ткачових  приїхали на Волинь із Луганська. Подружжя Марина та Кирило, їхні діти Лев і Варвара та кіт Котя живуть у Луцьку із 2014 року. Сім’я добре освоїлася у місті – нещодавно подружжя відрило креативний простір – антикафе «Innerspace».

Кирило – художник і дизайнер. Також він займається каліграфією, і на базі антикафе проводить майстер-класи. Марина ще в Луганську працювала з дітьми, тому тут також  працює у цьому руслі.

Зараз жінка більшу частину часу проводить у «Innerspace». З нею часто приходить на роботу донечка Варя, яка вже активно допомагає батькам. Варвара ділиться мріями і планами на майбутнє: хоче ще братика або сестричку і блакитнооку кицьку, яку назве Зіркою.

«Ми стараємось зробити так, щоб від того, що ми тут знаходимось, Луцьку було краще. Добро, яке нам колись  дали волонтери, різні люди, ми будемо намагатися передати іншим», – каже Марина Ткачова.