ПЕРЕД СВІТАНКОМ: ДАРИНА НАГОРНЮК

ПЕРЕД СВІТАНКОМ: ДАРИНА НАГОРНЮК

Дарина та її сім’я – гідний приклад, її чоловік та син пішли добровольцями до війська, а вона допомагає українській армії впродовж 8 років від початку російського вторгнення.

 

Дарина Нагорнюк – волонтерка Жіночої сотні Самооборони Майдану Волині 59 років, родом з Львівщини з сільської багатодітної сім’ї, проживає у Луцьку.

Має інженерно-технічну освіту. Перша робота за освітою була у Прибалтиці, де побачила інший народ-людей не заражених вірусом радянської пропаганди.

З чоловіком не пропускали жодного мітингу на підтримку Незалежності України. Потім – грандіозне святкування 500- річчя козацтва. Далі – Помаранчева революція. Одне з зацікавлень сім’ї – історія. Жили, працювали і ростили двох діточок

З початку 2014 року, початку російсько-української війни, разом з такими ж активними жінками Луцька волонтерила на підтримку захисників України.

Тому у лютому 2022 року, коли відбулося повномасштабне вторгнення Росії, вже знала свій фронт роботи і знала з ким буде поруч.

Чоловік Ігор –  архітектор, пішов у військо у 2014 році і тепер знову служить в ЗСУ.

Син Маркіян – архітектор.  24 лютого став солдатом ЗСУ, 3 місяці на фронті захищав Батьківщину . Загинув у жорстокому бою під Попасною, захищаючи «трасу життя» Бахмут- Лисичанськ. Йому було 29 років…     

Час запису інтерв’ю – особливо важкий.

Дочка Мирослава, зять і внучка – однодумці і найкраща опора.

Дарина продовжує волонтерити у команді, яка згуртована і сильна.

Проєкт «Маленькі кроки до великої перемоги» Волинської Фундації втілюється у рамках проєкту Громадськість за демократизацію за сприяння Європейського Союзу, який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.

 

Марія Доманська