Онкохворий боєць збирає кошти на лікування собі та хворим дітям

У 21-річного демобілізованого бійця 54-ої бригади Володимира Бабія лікарі діагностували онкологічне захворювання. Хлопець продає власні картини, аби назбирати на лікування не лише собі, але й дітям, котрі мають таке саме захворювання. Волонтери організували благодійну виставку картин Володимира, аби допомогти йому.

Виставку відкрили у середу, 5 квітня, у Волинській обласній юнацькій бібліотеці.

Володимир розповідає, що малювати йому порадив айдарівець Руслан Кашаюк. Хлопець спробував себе у малюванні на склі, і в нього все вдалося. Вже організовував виставку своїх картин, і вилучені кошти передавав на лікування онкохворих дітей.

«Володі поставили діагноз – 4 ступінь раку з метастазами. Лікувався і в Києві, і в Кропивницькому. В Києві зробили операцію, але хвороба прогресувала і потрібно було далі щось робити. Його фактично відправили з диспансеру помирати додому. Його мама проживає в Горохівському районі. Він туди до неї приїхав. Горохівські волонтери знали про цю ситуацію і відправили його до нас. Він приїхав до Луцька, в онкодиспансері ми домовились про його лікування. Там нам допомогли і його безкоштовно опромінюють. Проходить другий етап опромінення. І попереду його чекає хіміотерапія. Саме на неї ми збираємо кошти», – розповіла волонтер Волинського координаційного центру допомоги учасникам АТО Інна Голдованська.

Сам Володимир каже, що коли приїхав до Луцька, то його вага була 50 кілограм. Його фактично носили на руках. Зараз він почувається значно краще.

«Першу мою картину продали за дві з половиною тисячі. Півтори тисячі передали на лікування Данилку, якому 10 років і в нього рак крові, а решту – мені», – зазначає хлопець.

Також Володимир додає, що познайомився з дівчинкою, яка вже пережила п’ять операцій на шлунок. Вона мріє навчитись грати на скрипці. Хлопець вже знайшов скрипку і планує на виручені з виставки кошти придбати її.

Виставка знаходитиметься у Волинській обласній юнацькій бібліотеці до кінця квітня.