Один перед одним: ОПОРА повідомляє про порушення виборчого законодавства кандидатами

Один перед одним: ОПОРА повідомляє про порушення виборчого законодавства кандидатами

9 червня на 23 виборчому окрузі працювали кандидати в народні депутати від УКРОПу та ВО «Свобода». Проте і Ірина Констанкевич і Олександр Пирожик й досі не можуть розмежувати своє кандидатство і основну роботу.

«У смт. Маневичі представники благодійного Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» зустрілися із батьками обдарованих школярів для вручення безкоштовних путівок до табору відпочинку «Артек – Буковель». Участь в заході також взяла кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 23 від «Українського об’єднання патріотів «УКРОП», заступник голови правління Фонду «Тільки разом» Ірина Констанкевич.

Відбулося вручення путівок у четвер, 9 червня, в актовому-залі НВК «Маневицька ЗОШ I-III ступенів №2-гімназія ім. А. П. Бринського».

Ірина Констанкевич, яку представниця благодійного фонду «Тільки разом» Надія Борисюк представила, як кандидата в народні депутати, виступила на початку заходу. Водночас, вона подякувала талановитим дітям, їх батькам і вчителям за працю та звернула увагу на проблему оздоровлення дітей волинського краю.

Прямої агітації кандидат не здійснювала та особисто путівок не вручала. Водночас, участь Ірини Констанкевич у цьому заході в якості кандидата в народні депутати та керівника благодійного фонду можна трактувати, як непрямий підкуп виборців», – пише ОПОРА.

Цього ж дня перший заступник голови Волинської облради, який є кандидатом у народні депутати України у ВО № 23 провів виїзний прийом громадян у одному з районних центрів виборчого округу.

Кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 23 від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», який працює на посаді першого заступника голови Волинської обласної ради, Олександр Пирожик провів прийом громадян у Камінь-Каширському районі, під час якого поспілкувався з потенційними виборцями на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 р.

Відповідне оголошення про проведення виїзного прийому громадян було розміщене у Камінь-Каширському районному друкованому виданні «Полісся».

Журналіст видання «Точка опори» взяв коментар у Олександра Пирожика, якого ЦВК зареєструвала кандидатом у народні депутати у 23-му виборчому окрузі 7 червня 2016 р., з приводу того, чи не вважає він такий прийом зловживанням службовим положенням як кандидат.

«Не хотілось мені відміняти цей виїзний прийом. Він об’єктивно останній. Звичайно я піду у відпустку і мабуть через кілька днів почну з’являтись в районах у якості кандидата. Тоді й вестиму якісь моменти агітаційні. Сьогодні я цього не роблю. Я завершую наперед заплановані справи», – зазначив Олександр Пирожик.

Більше про ці випадки – у наступному випуску проекту «Дорогі депутати.Волинь»