«Громадське.Волинь» підтримує «UA:ПЕРШИЙ»

«Громадське.Волинь» як одне з небагатьох незалежних медіа на Волині усвідомлює важливість існування незалежної журналістики. Тому, ми відкрито підтримуємо UA:ПЕРШИЙ та вимагаємо не тиснути на це ЗМІ, шляхом фінансових обмежень. Такі дії тільки доводять волю влади, придушити свободу слова. Далі подаємо текст звернення, під яким підписуємося.
0

«Громадське.Волинь» підсумовує результати проекту «Діти сонця»

5 грудня у Луцьку відбудеться фінальна презентація соціального відеопроекту «Громадського.Волинь» - «Діти Сонця. Один день на роботі». Під час заходу ви познайомитеся з героями шести відеофільмів про можливості молоді з синдромом Дауна реалізувати своє право на працю, бути корисними суспільству і самореалізуватися. 
0

«Громадське.Волинь» презентує проект «Діти Сонця. Один день на роботі»

У вівторок, 21 березня, Громадське. Волинь у партнерстві з ГО «Даун-синдром» презентують соціальний телепроект «Діти сонця. Один день на роботі».
0

Заправ «Нічну варту»!

«Громадське.Волинь» працює для громадян та за кошти громадян. Ми декларуємо це постійно у ході своєї професійної діяльності.
0

«Громадське.Волинь» дякує за допомогу

  • 04.02.2016
Минулого року колектив «Громадського.Волинь» звернувся до користувачів соціальних мереж Facebook та VKontakte з проханням допомгти із меблями для нового офісу. Знайшлися люди, які допомогли.
0

Офіційна заява «Громадського телебачення» щодо дій Романа Скрипіна

Наглядова рада ГО «Громадське телебачення» постійно слідкує за тим, щоб hromadske.tv у своїй діяльності неухильно дотримувалося своїх цінностей та місії, а також визначених ухваленою Стратегією цілей. Виклики, які можуть підважити цінності чи місію чи перешкодити досягненню цілей стають предметом особливої уваги Наглядової ради. Це звернення Наглядової ради має на меті запобігти нецільовому використанню ресурсів ГО «Громадське телебачення», які були пожертвувані самими глядачами.
0

«Громадське. Волинь» виграло суд у «Лісової пісні»

Волинський окружний адміністративний суд повністю задовольнив позовну заяву «Громадського.Волинь» визнавши дії керівництва санаторію «Лісова пісня», щодо відмови надати інформацію про штатний розпис і посадові оклади працівників, протиправними. Судове засідання відбулося 3 грудня.
0

Луцька художниця продає картини, аби врятувати хвору дитину

  • 23.11.2015
Луцька художниця Наталя Грабовецька організувала благодійний аукціон, на якому продаватиме свої картини. Усі зібрані кошти підуть на лікування 8-місячної Тетянки, в якої лікарі виявили гострий мієлобластний лейкоз. Дитина потребує лікування за кордоном, а саме трансплантації кісткового мозку від неродинного донора.
0

На Майдані українці зрозуміли, хто вони є, – «Пегас»

Олександр «Пегас» Гуч - мандрівник, волонтер та Герой Майдану. А віднедавна – голова Дернівської селищної ради. Разом із Пегасом ми завітали до Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки. Там відкрився музей пам’яті героїв Майдану та АТО «Волиняни на захисті суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України».
0

«Кабул». Дві війни

Микола «Кабул» Сичук - демобілізований боєць батальйону «Айдар». Родом чоловік з села Бужанка, що на Волині. Микола брав участь у війні в Афганістані, був учасником Помаранчевої революції у 2004-ому році та Революції Гідності у 2013-ому.
0