Це спецпроект «Громадського.Волинь», присвячений роботі патрульної поліції Луцька. Наші журналісти патрулюють з правоохоронцями в обрані ночі в місті Луцьку та знімають для вас події, які стають сюжетами у цієї телепередачі. Проект діє на волонтерських засадах. Якщо ви хочете підтримати роботу нашої знімальної групи, ПІДТРИМАЙТЕ наш проект.


«Нічна варта» № 39

Дивіться 39-й випуск «Нічної варти» - телепередачі про роботу патрульних поліцейських Луцька. Вчергове ми спостерігаємо за новими історіями та викликами, з якими стикаються копи.
0

«Нічна варта» № 38

У 38-му випуску «Нічної варти» ми підготували для вас збірку епізодів, які, можливо, не викликають суттєвого резонансу, втім демонструють, що порушники вміють по-різному спілкуватися із патрульними поліцейськими.
0

«Нічна варта» № 37

Бійки, сварки, алкоголь - так коротко можна описати суть 37-го випуску «Нічної варти».
0

«Нічна варта» № 36

  • 23.11.2016
Бурхлива і нелегка ніч спіткала патрульних поліцейських разом зі знімальною групою «Нічної варти». Бійки з елементами расизму, розбиті шибки, п’яні втікачі за кермом. Все це дивіться у 36-му випуску нашої телепередачі про роботу патрульних поліцейських Луцька.
0

«Нічна варта» № 35

Нічне життя Луцька не вщухає й щоразу додає роботи патрульним поліцейським, а знімальній групі «Нічної варти» епізодів.
0

Екс- правоохоронець напідпитку перевозив бланки дозволів на зброю

У ніч з 13 на 14 жовтня патрульні поліцейські Луцька помітили, що авто марки BMW порушило правила дорожнього руху на одній з вулиць міста. Після зупинки вони виявили у водія ознаки алкогольного сп'яніння , - розповідає інспектор Групи моніторингу Управління патульної поліції Луцька Олександр Нікончук.
0

«Нічна варта» № 34

  • 11.10.2016
Дивіться 34-й випуск «Нічної варти». Цієї ночі патрульні затримали сімейного дебошира, п’яного водія вантажівки, вирішували конфлікт працівників заправної станції із клієнтами.
0

«Нічна варта» № 33: спецсюжети

У 33-му випуску «Нічної варти» ми підготували для вас три спеціальних сюжети про одіозні факти щодо правопорушень, які трапилися у Луцьку.
0

«Нічна варта»: П’яний військовий комісар вчинив ДТП і втікав з місця пригоди

У ніч з 26 на 27 вересня на проспекті Президента Грушевського одне авто в’їхало у інше, через що відбулася дорожньо-транспортна пригода. Ситуація здавалося б, типова, та вчинив ДТП військовий комісар із Маневиччини.
0

«Нічна варта» № 32

  • 23.09.2016
Журналісти «Громадського.Волинь» та Волинського агентства розслідувань продовжують слідкувати за роботою патрульних поліцейських Луцька, аби ви бачили, що коїться в місті, поки ви спите.
0