«Нічна варта»: Патрульні піймали співробітника СБУ п’яним за кермом

Луцькі патрульні поліцейські піймали п’яним за кермом співробітника Управління СБУ у Волинські області. Про це стало відомо під час спільного патрулювання журналістів телепередачі «Нічна варта» на «Громадському.Волинь» у суботу, 26 березня.

Близько 8 ранку патрульні поліцейські помітили авто, яке не ввімкнуло знаку повороту під час маневру. Поліцейські мали підозру, що водій перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Коли водію запропонували пройти на місці тест на Drager, він відмовився, проте пройшов освідування у наркодиспансері. Виявилося, що стан його алкогольного сп’яніння сягав 1,71 проміле, що у майже вісім разів більше від допустимої норми 0,2.

Згодом виявилося, що водій – співробітник Управління Служби безпеки України у Волинській області. Він пред’явив посвідчення патрульним поліцейським. Уже, коли на нього оформляли постанову рядові патрульної поліції Богдан Присяжнюк та Роман Кунцик, на місце події приїхала особа чоловічої статі у формі службовця СБУ. На вимогу журналістів представитися, особа лише ідентифікувала свій статус як «помічник оперативного чергового», а ім’я своє назвати не хотіла. Додамо, що особа згідно погонів на формі є підполковником СБУ.

За результатами затримання патрульні склали постанову за ст. 130 та ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Автівка водія залишилася на місці події, у салоні якої пебував чоловік у явному стані сп’яніння, адже він навіть не реагував на звукові подразники ззовні. За словами поліцейських, дружина водія написала розписку про те, що вона ручається не передавати ключі від авто своєму чоловіку упродовж доби.

З власних джерел «Громадське.Волинь» отримало підтвердження, що водій дійсно є співробітником СБУ. Нині у зв’язку із ситуацією розпочате службове розслідування.

Дивіться більше про роботу патрульних поліцейських у спецпроекті «Нічна варта». 10-й випуск вийде у вівторок, 29 березня.