«Нічна варта»: П’яний військовий комісар вчинив ДТП і втікав з місця пригоди

У ніч з 26 на 27 вересня на проспекті Президента Грушевського одне авто в’їхало у інше, через що відбулася дорожньо-транспортна пригода. Ситуація здавалося б, типова, та вчинив ДТП військовий комісар із Маневиччини.

Як стало відомо, його звати Віктор Павлик. Він – комісар Маневицько-Любешівського об’єднаного районного військового комісаріату. Чоловік на великій швидкості врізався у авто таксиста, чим вчинив механічні пошкодження, як власного авто, так і авто таксиста. Як розповідають очевидці, військовий службовець не розгубився і почав втікати з місця пригоди. Проте колеги постраждалого таксиста та інші громадяни затримали зловмисника і викликали патрульну поліцію.

На Віктора Павлика склали три протоколи: за вчинення ДТП, втечу з місця події, також за водіння транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Щоправда, він відмовився проходити алкотест на місці і при свідках також відмовився їхати у наркодиспансер. Згідно ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відмова від проходження алкотесту означає автоматичне визнання стану сп’яніння. За словами патрульних поліцейських, у чоловіка були явні ознаки алкогольного сп’яніння.