«Нічна варта» № 39

Дивіться 39-й випуск «Нічної варти» – телепередачі про роботу патрульних поліцейських. Вчергове ми спостерігаємо за новими історіями та викликами, з якими стикаються копи.

Епізод № 1 «Якщо він такий, краще буду сама». Кожного патрулювання патрульні поліцейські стикаються із сімейними сварками. Часто це типові виклики: чоловік із жінкою не можуть порозумітися, і конфлікт доходить до рукоприкладства. Проте, ці історії завжди відрізняються своїм характером та розв’язками. Цього разу жінка викликала патрульних, адже посварилася із чоловіком, який прийшов додому у стані алкогольного сп’яніння і не привіз потрібних речей для їх спільної дитини. Вони не одружені офіційно, але проживають разом. Втім, квартира належить жінці і, вона намагалася вигнати чоловіка з дому. Жінка написала заяву на чоловіка, а патрульні домопомогли учасникам конфлікту його улагодити мирно.

Епізод № 2 Трішки випив. Патрульні помітили, що водій авто біля депо Луцького підприємства електротранспорту порушив правила дорожнього руху. Коли почали з ним спілкуватися, почули з салону різкий запах алкоголю. Водій погодився пройти алкотест на місці, який показав результат 0,65 проміле. Хлопець погодився із результатами освідування і сприяв оформленню адмінматеріалів. Проте, дівчата із його компанії були обурені тим, що таких простих людей затримують, а дійсно п’яних поліцейські, нібито, й не затримують.

Епізод № 3 «Ходить з баулами по під’їзду» Наша знімальна група помічає конфлікт у Луцькому відділі поліції. Один чоловік, що представився Олексадром Лігоцьким розповідає, що він зайшов до під’їзду із дружиною та дітьми й помітив чоловіка із великими сумками. Він викликав у нього підозру й Олександр затримав його. Кілька місяців тому квартиру заявника та ще його двох сусідів пограбували, а викрадені речі правоохоронці досі не знайшли. Тож, Олександр затримав чоловіка і почав запитувати, що ця невідома особа тут робить і з такими великими сумками. Той відповів, що він є православним вірянином і ходив по квартирах, аби попросити поїсти.

Те ж саме це чоловік пояснив і нашим журналістам. Він розповів, що зараз період посту і через це він не може піти в якесь кафе чи бар, щоб там їсти. Тож вирішив зайти до людей і попросити в них чогось. А потім збирався їхати до Ковеля. Врешті чоловіка затримали і доставили у відділок.

Епізод № 4 Типова 130-та стаття. Один із найчастіших випадків адмінправопорушень, які фіксують патрульні – це керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння. Цього разу, результати освідування водія перевищили норму майже у 9 разів. Водій заявляв, що покине авто, там де його зупинили після оформлення матеріалів, а сам піде додому. Патрульні ж наполягали аби він знайшов тверезого водія, який автотранспорт забере під розписку, щоб п’яний водій раптом не сів знову за кермо.