«Нічна варта» № 38

У 38-му випуску «Нічної варти» ми підготували для вас збірку епізодів, які, можливо, не викликають суттєвого резонансу, втім демонструють, що порушники вміють по-різному спілкуватися із патрульними поліцейськими, а патрульні у свою чергу займаються не тільки фіксацією порушень та їх оформленням.

У цьому випуску про те, яку роботу патрульні виконують, окрім фіксування порушень та складання адмінматеріалів. В епізоді «У пошуках потерпілого» патрульні поліцейські Олекандр Рудь та Анна Григорчук шукали потерпілого у ДТП. Його збив автомобіль у місті Ківерці, втім через тяжкість травм його доставили до Луцька. Поліцейські шукали у лікарні його та інформацію про потерпілого, аби повідомити рідних та близьких про те, що трапилося, надати допомогу.

Наступний епізод про мирного таксиста-порушника. Через поспішний рух до місця перебування клієнта, водій порушив правила дорожнього руху, за що й був оштрафований.

Епізод третій. Порушником виявився член виконкому Луцької міської ради Роман Романюк. Патрульні піймали його на перетині подвійної суцільної смуги, за що й оштрафували. Романюк вирішив, що хоче оплатити штраф на місці, що й здійснив.

Останній кілька випусків у «Нічні варті» ми не відкривали вам нових облич патрульних. Отже, у цьому випуску знайомтеся із інспектором Управління патрульної поліції Віктором Бубало.

Якщо ви бажаєте, аби спецпроект «Нічна варта» виходив й надалі, ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ.