«Нічна варта» № 37

Бійки, сварки, алкоголь – так коротко можна описати суть 37-го випуску «Нічної варти».

Епізод № 1 Їхав по зустрічній. Водій білого буса марки Nissan врізався у червоний Dodge, за кермом якого була жінка. Її з місця ДТП забрала швидка медична допомога. У Nissanі було два чоловіки. Як тільки вони вчинили ДТП, то одразу втекли з місця події, – про це розповів свідок пригоди. Патрульні забезпечили справність руху автотранспорту на дорогах та почали оформляти ДТП.

Епізод № 2 Хто кого бив? Патрульні поліцейські виїхали на виклик на вулицю Володимирську. Повідомлення було про бійку. На місці побачили побитого хлопця, дівчину у пошарпаному одязі та багато інших молодих людей. Правоохоронці опитали учасників події. З їх слів, зловмисники вже втекли з місця пригоди. А «під гарячу руку» потрапили молоді люди, які намагился розборонити учасників бійки.  Врешті, одна з постраждалих дівчат поїхала до Луцького відділу поліції писати заву про побиття.

Епізод №3 П’яна мама з дітьми. Активісти «Самооборони Волині» побачили, як невідома жінка із двома малолітніми дітьми рухається по проїжджій частині вулиці Набережної. Тож, вони викликали патрульних поліцейських. Ті в свою чергу намагалися розібратися у ситації. Проте, матір перебувала у стані алкогольного сп’яніння і не бажала з ними спілкуватися. Врешті, патрульні вмовили її, аби вона дозволила доставити її з дітьми додому, а потім уже на місці розбиратися щодо її неналежного догляду за дітьми.

Епізод №4 П’яний водій і п’яний симулянт. Патрульні поліцейські помітили порушення ПДР з боку чорного Лексуса. Авто зупинили і запідозрили, що водій перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Це підтвердили у наркодиспансері. Його пасажир, а саме власник авто, розводив бесіди про те, що водій ніяким чином не може бути п’яний. Клявся перед Богом та дітьми й неодноразво згадував, що є братом депутата Волинської обласної ради Олексія Панасюка.

Коли водія авто забрали, то власник перейшов на хуліганські дії. Через це патрульні затримали і його й доставили у наркодиспансер, де він симулював втрату свідомості. Після огляду двох лікарів, він прокинувся і також потрапив до нарколога, який констатував стан алкогольного сп’яніння. Врешті, окрім протоколу про хуліганські дії, на нього склали протокол і за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адже він надав своє авто п’яному водію.