«Нічна варта» № 30

Від проблем із котами й собаками до п’яних суддів за кермом. 30-та «Нічна варта» чи не найнасиченіша із усіх випусків нашого спільного патрулювання із поліцейськими.

Епізод 1: Авто марки Smart урізалося в кущі та паркан. Судячи з описів свідків та розповідей патрульних, легковик вдарив ззаду водій на BMW. Жінка, котра сиділа в авто Smart пасажиркою отримала нечисленні травми. Втім поїхала із швидкою до лікарні.

Епізод 2: Ми приїзджаємо в Управління патрульної поліції Луцька, аби, нарешті, заглянути за лаштунки. Як же патрульні збираються на роботу? Які завдання отримують?

Епізод 3: Патрульним поліцейським приходить завдання на планшет (відомості з лікарні): неповнолітнього студента побили минулого дня і він отримав численні травми (струс мозку, забій обличчя). Патрульні виявляють, що хлопець мешкає у квартирі сам. Побили його минулого дня, а заяву до поліції він так і не написав. Поліцейські перевірили стан потерпілого та повірили йому на слово, що він наступного ж дня піде із батьками писати заяву про злочин.

Епізод 4: Ніч, вулиця Карпенка Карого. Патрульні піймали водія, який перетнув залізничну колію на червоне світло. Згодом вони чують запах алкоголю із ротової порожнини водія. Втім, останній відмовляється проходити будь-які тести на стан сп’яніння на місці або в наркодиспансері. Згодом виявляється, що водій – суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Сівчук.

Епізод 5: Люди, собаки і коти. Випадково в об’єктив наших камер потрапляють люди, які вчинили сварку із своєю сусідкою. Вони почали скаржитися на те, що вона утримує в своїй квартирі багато котів та собак, і від цього страждають діти, розвелися блохи, всюди брудно. Люди вирішили писати заяву у поліцію, згодом зійшлася ціла група мешканців будинку та сусідніх під’їздів й розповіли про свої побутові проблеми журналістам.

Епізод 6: Незвичайний виклик. Жінка передпенсійного віку зачинилася у своєму торговому контейнері. Охоронці ринку викликали патруль, аби вони витягли її із цього місця та забрали, адже вона має право перебувати у контейнері тільки під час ведення торгівлі. Згодом виявляється, що вона мешкає тут уже три роки і є психічно хворою. Коли на місце прибув її син, жінку забрала швидка медична допомога і доставила до психіатричної лікарні у селі Липини.

Епізод 7: Веселий хуліган. Патрульні отримали виклик про порушення громадського спокою у дворі будинку. Коли вони прибули на місце і дали зауваження особам, які заважали жителям будинків серед ночі, конфлікт тільки загострився. Один із хлопців почав вживати нецензурну лексику до патрульних та провокувати їх, згодом під час затримання чинив спротив. Через що був доставлений до Луцького відділу поліції за хуліганські дії.

ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ «НІЧНА ВАРТА»