«Нічна варта» № 29

29-та «Нічна варта» вийшла на «Громадському.Волинь». Типові історії із типовими проблемами: всьому причина алкоголь. Дивіться у цьому випуску, що коїться із людьми, які потрапляють під надмірну дію «зеленого змія».

Епізод 1-й: Цієї ночі ми стали свідками виклику поліцейських до побитого чоловіка, який не бажав писати заяву у правоохоронні органи і запевняв, що впав. Судячи з побаченого, два чоловіки у стані алкогольного сп’яніння не поділили чогось і побилися. Проте нікого не затримували, оскільки потерпілий відмовився писати заяву про злочиин.

Епізод 2-й: Інший чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння, розбив вікна на Центральному тепловому пункті  № 23 ДПК «Луцьктепло» та погрожував працівниці цього підприємства. За словами патрульних поліцейських, особа представилась водієм Луцької військової частини Національної гвардії України, перебувала у сильному алкогольному сп’янінні і вчинила хуліганські дії.

Епізод 3-й: Чоловік повідомив про крадіжку його мобільного телефону. Згодом, коли прибула поліція та «Самооборона Волині», додав, що його побили. На місце виїхала слідчо-оперативна група. Не на камеру правоохоронці кажуть, що це типові порушники громадського порядку, які постійно перебувають у районі Автостанції № 1 міста Луцька. Виклики через цих осіб відбуваються регулярно. А порушення, здійснені ними, відбуваються все через те саме – стан алкогольного сп’яніння.

Епізод 4-й: Неприємна ситуація трапилася із жителями Маневицького району. З їх слів, вони приїздили на заробітки до Луцька й не встигли потрапити на автобус додому. Тому попросилися переночувати до знайомого в обласному центрі. Натомість сусіди будинку для ночівлі подумали, що особи є порушниками та викликали на них патрульних поліцейських. Правоохоронці відібрали пояснення у обох сторін та передали матеріали, аби з ситуацією в подальшому розбирався дільничний інспектор.