Назвали ТОП-5 орендарів та балансоутримувачів комунального майна Луцька

Вичерпну інформацію про те, що відбувається з комунальним майном Луцька, тепер можна отримати на сайті comproperty.in.ua.

Презентація цієї он-лайн бази відбулася у понеділок, 24 червня.

«Дані про приватизацію комунального майна довгі роки зберігалися на паперових носіях і були важко доступними для громадськості. Саме тому, Центр журналістських розслідувань «Сила правди» вирішив створити ресурс, на якому кожен міг би отримати вичерпну інформацію про те, що відбувається з комунальним майном, затрачаючи мінімум зусиль і абсолютно безкоштовно. Втілити проект дозволив міжнародний фонд «Відродження, а технічною стороною займалося інтернет-агентство «Massimo», – зазначила координаторка ініціативи Валентина Куць.

Портал містить дані про приватизовану комунальну нерухомість міста з 1993-го року і до початку 2019-го року, заду в оренду протягом 2015-2019 років, а також перелік комунальних будівель і приміщень, що належить громаді Луцька. Координатори ініціативи запевняють, що така інформація буде цікавою та корисною не лише для журналістів, депутатів, а й для активних лучан.

«На основі цих даних ми підготували цікаві рейтинги. Так, найбільшими балансоутримувачами комунального майна громади є: управління освіти Луцької міської ради (262 тис. кв. м.); ДКП «Луцьктепло» (34,8 тис. кв. м.), КП «Луцькводоканал» (34,8 тис. кв. м.); КП «Луцька міська клінічна лікарня» (24,5 тис. кв. м.); КП «Луцьке підприємство електротранспорту».  В ТОП-5 орендарів комунального майна Луцька потрапили: КП «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування» (2996,4 кв. м.); Головне управління юстиції у Волинській області (2280 кв. м.); «Укрпошта» (1426 тис. кв. м.); ТУ державної судової адміністрації України (836 кв. м.); ПП «Мовчан» (810 кв. м.)», – зазначив координатор проекту Юрій Горбач.

Довідково

Проект «Створення бази приватизованої та орендованої комунальної нерухомості Луцька» реалізовує ГО «Центр журналістських розслідувань «Сила правди» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».